Поповнити інтернет Мител (Мітел) Інтернет


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 99999 грн.

Телефонна компанія Мітел входить в групу компаній «Датагруп» і виступає провідним фахівцем в галузі будівництва квазіелектронних і цифрових АТС в місті Хмельницький. Сьогодні абонентами провайдера Мітел є більш 25000 жителів міста. Якщо ви хочете отримати високоякісний інтернет і користуватися ним цілодобово, варто звернутися до провайдера Мітел для підключення послуг. Оплатити абонентську плату за користування інтернетом можна вигідно і швидко, використовуючи сучасну платформу для розрахунків в інтернеті MyPay. На сайті користувачі можуть розплачуватися будь-якими бажаними банківськими картами, на відміну від популярного сервісу Приват24.

Особливості розрахунків через МайПей

Сервіс MyPay допоможе вам оплатити послуги інтернет-провайдерів, операторів мобільного зв'язку, дистриб'юторів, додатків для роботи і онлайн-ігор за лічені хвилини. На сайті також можна поповнювати особовий рахунок для роботи в таксі і здійснювати операції з електронною валютою. Для того щоб успішно поповнити баланс, користувачеві не потрібно реєструватися - просто вкажіть дані своєї банківської картки та здійснюйте будь-які розрахункові операції в режимі онлайн.

МайПей надійно захищений, а значить, ви можете бути впевнені у високій захисту вашої персональної інформації. Авторизовані користувачі можуть розраховувати на вигідні бонуси, які нараховуються після кожної транзакції. Вся історія ваших платежів збережеться в Особистому кабінеті, доступ до якого отримуєте виключно ви!

Як поповнити баланс для користування інтернетом від Мітел через МайПей?

Оплатити послуги інтернету від Мітел на сайті MyPay не складно, для цього вам буде потрібно зареєструватися, вказавши свій регіон, контактний телефон та адресу електронної пошти. Далі на сторінці послуги потрібно внести наступні дані:

  • номер рахунку;
  • суму поповнення;
  • реквізити банківської картки.

Після ідентифікації вашого номера рахунку в системі МайПей запропонує вам вказати номер банківської карти. Ви можете поповнити особовий рахунок на будь-яку суму від 1 до 2000 грн., При цьому необхідно погодитися з умовами договору оферти. Для оплати використовуйте банківську карту Visa або Mastercard з достатнім балансом грошей на рахунку.

Для того щоб в майбутньому оплату можна було виробляти ще швидше - збережіть повністю заповнену форму на сайті і використовуйте її як шаблон в наступний раз. З МайПей ви зможете легко і швидко оплачувати комунальні послуги, жертвувати на благодійність, поповнювати гри, не виходячи з дому і не відволікаючись від буденних справ.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини