Поповнити інтернет Претчер


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 2000 грн.

Швидкісний інтернет - пріоритет Дніпровського провайдера Претчер. У Кривому Розі Претчер реалізує масу пропозицій для абонентів, в тому числі: ip-телебачення і телефонію, резервні канали, реєстрацію доменів, об'єднання офісів і поставку необхідного обладнання. Користуватися послугами Претчер вигідно, оскільки компанія надає лояльну цінову політику для абонентів і регулярно пропонує клієнтам вигідні акції для ще більш економічного користування мережею. Якщо ви вже є абонентом інтернет-провайдера Претчер, пропонуємо вам оплатити послуги компанії онлайн, використовуючи будь-яку банківську карту, через сервіс для розрахунків в інтернеті MyPay.

Схема оплати інтернету від Претчер через МайПей

Сучасні системи для розрахунків в інтернеті прості у використанні і неймовірно популярні. Все це можливо завдяки впровадженню надійних систем захисту інформації користувачів і високій швидкості здійснення транзакцій. Для того щоб ви змогли поповнити особовий рахунок для активного користування інтернетом від криворізького провайдера, вам буде потрібно внести перелік даних у вікні для оплати, а саме:

  1. номер договору;
  2. суму поповнення від 1 до 2000 грн .;
  3. реквізити банківської картки Visa або Mastercard;
  4. контактний телефон;
  5. адреса електронної пошти.

Після ідентифікації абонента і угоди з умовами договору оферти сервіс МайПей автоматично направить вас на сторінку, де ви зможете вказати номер банківської карти і внести контактну інформацію. Важливою умовою успішного поповнення особового рахунку стане достатній баланс особистих коштів, а не емітент банківської карти, як на сайті Приват24. Це означає, що користувачі отримують істотні переваги і можуть використовувати будь-яку бажану банківську карту!

Чому оплатити інтернет через МайПей вигідно?

Користувачі МайПей надійно захищені і можуть переглядати історію платежів в Особистому кабінеті в режимі онлайн. Якщо зареєстрований користувач поповнить баланс через систему, йому будуть автоматично нараховані бонуси, які можна використовувати для подальших оплат. Такий бонус дозволить вам економити, оплачуючи комуналку, послуги провайдерів, мобільних операторів, сервісів для роботи або розваг. МайПей - універсальний сучасний сервіс для онлайн розрахунків, який може замінити сотню альтернативних ресурсів!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини