Поповнити інтернет PROlan (Пролан)


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Головним видом діяльності ТОВ «Пролан телеком» є проведення електрозв'язку по території всієї України, зокрема інтернет-зв'язку. Головний офіс провайдера розміщений в Києві. PROlan - це надійний інтернет-провайдер з високою швидкістю передачі даних.
Для того щоб оплатити послуги компанії PROlan, досить зайти на сайт платіжної системи МайПей. У відповідному розділі знайти свого провайдера і за допомогою банківської карти Mastercard або Visa оплатити послугу. Перевагою МайПей перед Приват24 є те, що ви можете поповнити інтернет, використовуючи будь-яку картку, а не тільки випущену ПриватБанком. Всі операції проводяться в онлайн режимі.

Як оплатити онлайн послуги PROlan?

Для того щоб поповнити особовий рахунок провайдера вам потрібно виконати такі дії:

  • введіть номер телефону в спеціально відведеному полі;
  • вкажіть суму, на яку необхідно поповнити інтернет;
  • якщо ви зареєстровані в системі, то поставте позначку «зберегти дані форми», це для того щоб ви не вводили дані в наступний раз;
  • натисніть «Далі»;
  • перевірте, чи правильно ви ввели дані, якщо так, то натисніть «Оплатити»;
  • заповніть дані банківської картки;
  • знову натисніть «Оплатити».

Все, оплата виконана.

Переваги МайПей

Головною перевагою оплати особового рахунку через цю платіжну систему є можливість проводити всі операції онлайн. У МайПей можливо оплачувати більше 2000 сервісів з максимальною швидкістю і безпекою. Великим плюсом системи є збереження інформації про проведені фінансові операції. У цій системі у вас є можливість поповнювати мобільний зв'язок, телебачення, комунальні послуги, переказувати гроші з карти на карту, оплачувати дитячий сад і багато іншого. Всі ці дії ви можете здійснювати, знаючи лише особовий рахунок одержувача.
Зареєстровані користувачі мають можливість отримувати бонуси за кожну транзакцію. Всі дані ви можете бачити в особистому кабінеті, він стане доступним після реєстрації.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини