Поповнити інтернет PSTS


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 500 грн.

Компанія PSTS - постачальник інтернету в Сумах і Сумській області з 2003 року. Фірма розробила гнучку тарифну сітку, в якій остаточна вартість послуг залежить від того, надаються вони для представників бізнесу, жителів багатоквартирних або приватних будинків. Крім цього, провайдер постійно оновлює мережі, розширює зону покриття. У переліку послуг є підключення цифрового телебачення, що стало можливо завдяки укладенню договору з субпідрядником.

Mypay - онлайн-сервіс, завдяки якому можна проводити платежі за допомогою будь-якого гаджета, підключеного до мережі. Поповнити PSTS легко з планшета, смартфона, лептопа, персонального комп'ютера. Кошти знімаються з вашої банківської карти в лічені хвилини.

Як оплатити послуги PSTS?

  • Зареєструйтеся на сайті Mypay. Для цього потрібні мінімальні дані: телефон, електронна пошта, пароль, регіон, в якому ви будете користуватися інтернетом PSTS.
  • Вкажіть реквізити банківської картки. Підійде будь-яка Visa або Mastercard.
  • На сторінці здійснення платежу введіть логін, його правильне введення гарантує, що перекладені вами гроші надійдуть на правильний особовий рахунок провайдера.
  • Вкажіть суму поповнення від 5 до 500 грн. Її можна ввести вручну або скористатися готовими шаблонами - 50, 100, 200 грн.
  • Натисніть на «Оплатити».

Переваги Mypay

Mypay охоплює близько більше 2000 сервісів, які можна оплатити онлайн. Це значно більше, ніж пропонує, наприклад, Приват24. Ви можете перевести гроші на особовий рахунок дитячого садка, ЖКГ, телефонної компанії. За допомогою МайПей легко поповнити мобільний телефон, електронний гаманець. У списку переваг нашого сайту:

  • Мінімальна комісія;
  • Повна безпека даних вашої банківської карти, конфіденційність руху грошей, історія платежів доступна тільки вам;
  • Переклад займає кілька хвилин;
  • Сайт сконструйований таким чином, щоб вся потрібна інформація була на виду.

Якщо ви будете в числі наших постійних клієнтів, зможете отримувати бонуси.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини