Поповнити інтернет Сакура (Юнітрейд)


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Інтернет-провайдер Sacura, обслуговуючий жителів Південно-західного регіону країни, заслужив визнання користувачів завдяки доступними тарифами і хорошій якості обслуговування. Оплатити його послуги клієнти можуть тепер не тільки в касі або терміналі, де часто потрібно стояти в черзі, втрачаючи дорогоцінний час, а й на нашому сайті MyPay. Щоб фінансова операція була успішно завершена, вам необхідний вихід в інтернет і банківська карта з достатньою сумою грошей. Дотримуючись цих нескладних умови, ви зможете легко і швидко поповнити свій особовий рахунок і без затримки користуватися послугами провайдера Sacura.

Чому з нами зручно працювати?

Багато хто знає про банкінгу Приват24, але він створений тільки для клієнтів одного банку. У нас діє приблизно така ж система оплати, але при цьому ви зможете розплатитися банківською карткою Mastercard або Visa, яка випущена будь-яким фінансовим закладом.
Крім того, ви отримаєте такі вигоди:

  • 2000 сервісів, що дозволяють зробити сотні операцій, в тому числі, поповнити мобільний, розплатитися за квитки на транспорт, оплатити дитячий сад, послуги ЖКГ, а не тільки провайдера Sacura.
  • Всі дії ви проводите в режимі онлайн, не виходячи з дому, машини. Ви зможете зробити все платежі, навіть якщо перебуваєте на дачі або в поїздці.
  • Довіряючи нам свої особисті дані, можете не турбуватися про їх збереження: вся інформація, яку ви надаєте, недоступна нікому, крім вас.

Швидкість переказу грошей, мінімальна комісія - все це також привертає до нас клієнтів, яких з кожним днем стає все більше.

Як сплатити рахунок?

Всі ваші дії в режимі онлайн займуть буквально кілька хвилин. Не забудьте тільки відразу ж зареєструватися на сайті. Це займає зовсім небагато часу, зате потім ви будете як постійний клієнт MyPay отримувати знижки та бонуси.

  • Зайшовши на сторінку компанії Sacura, введіть ваш логін, який вказаний в договорі.
  • Впишіть суму, яку ви вносите - до 4999 грн.
  • Далі вкажіть тип банківської карти, уважно впишіть її номер.
  • Після цього залишається тільки натиснути на кнопку «Оплатити», і ваш особовий рахунок тут же поповниться.

Точно так же, як інтернет, ви легко зможете поповнити будь-який інший рахунок, на який вам необхідно перевести гроші.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини