Поповнити інтернет SITV.Інтернет (Ситиви)


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

Такі платіжні сервіси, як Приват24, значно полегшують життя сучасної людини. Нова українська онлайн-система Mypay пропонує не менш великий спектр функцій, в тому числі і можливість оплатити послуги компанії SITV. Дана фірма займається забезпеченням інтернету і цифрового телебачення на території Сумської області. Стабільність і швидкість передачі даних в 100 Мбіт / с здійснюється за допомогою інноваційних технологій. За підключення лінії провайдер грошей не стягує, а тарифи приваблюють своєю доступністю.

Провайдер СИТВ: як поповнити рахунок на Mypay? 

Зайшовши на інтернет-ресурс, спочатку пройдіть нескладну реєстрацію, заповнивши осередку інформацією про регіон проживання, номер телефону, логін і електронну адресу. Перейшовши на сторінку оплати СИТВ, введіть дані:

  • ID номер; 
  • суму; 
  • спосіб оплати. 

Щоб максимально полегшити задачу собі при подальших фінансових операціях, збережіть шаблон. При кожному наступному вході сервіс буде виводити підказки по вартості абонентської плати і вибору банківської карти - поповнити за допомогою Visa або Mastercard. Не забудьте натиснути активну кнопку «Оплатити» - ось і все, з вашого особового рахунку вже зняті гроші.

Mypay - широке поле діяльності 

Крім послуг провайдера SITV за допомогою онлайн-ресурсу Mypay клієнти оперативно зможуть:

Багато уваги ресурс приділяє обслуговуванню своїх клієнтів, тому постійно функціонує служба підтримки, а в головному меню вже надано відповіді на найпоширеніші питання. Переказати кошти на особовий рахунок потрібної компанії за допомогою Mypay потрібно через мобільний додаток, що дає можливість користувачам оплатити послугу в будь-який відповідний момент.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини