Поповнити інтернет Соборка нет (Soborka)


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Соборка - інтернет-провайдер, що надає послуги клієнтам в Одесі. Компанія працює в історичній частині міста вже більше 15 років і постійно оновлює свої мережі, використовуючи найсучасніше обладнання і технології. Соборка - це вигідні пропозиції для фізичних та юридичних осіб, високошвидкісний інтернет і лояльна цінова політика. Якщо ви вже є абонентом компанії, скористайтеся сучасним сервісом для розрахунків в інтернеті MyPay. Тут ви зможете вигідно і швидко оплатити послуги інтернет-провайдера Соборка, використовуючи кращу банківську карту! На сайті не потрібно реєструватися або складати договір з конкретним банком, як у випадку з розрахунками через сервіс Приват24.

Особливості оплати інтернету від Соборка в МайПей

МайПей - це сучасний сервіс для онлайн-розрахунків, який пропонує клієнтам швидке поповнення різних послуг банківською картою Visa або Mastercard. Для того щоб поповнити особовий рахунок провайдера Соборка вам буде потрібно внести персональну інформацію:

  • цифровий логін;
  • суму поповнення;
  • реквізити банківської картки;
  • номер мобільного телефону;
  • адреса електронної пошти.

Система запропонує вам погодитися з умовами договору оферти і пройти ідентифікацію клієнта компанії Соборка. Як тільки дані будуть підтверджені, ви автоматично направитеся на сторінку, де введете реквізити банківської картки та контактну інформацію. Гроші надійдуть на рахунок протягом декількох хвилин.

Переваги використання МайПей

Сьогодні сучасним сервісом МайПей може скористатися кожен. Для цього не потрібно проходити довгу процедуру реєстрації, користувач може залишатися анонімним. Якщо ви плануєте використовувати онлайн-сервіс регулярно, краще зареєструватися, оскільки так ви зможете:

  • зберегти історію оплат в Особистому кабінеті;
  • використовувати бонуси, які нараховуються при кожному поповненні;
  • зберегти заповнену форму оплати, щоб поповнювати особовий рахунок швидше і простіше в майбутньому.

Сервіс МайПей дозволить вам оплатити всі послуги в одному місці, без необхідності довго переходити від одного сайту до іншого. Тут ви можете cплачувати послуги мобільного зв'язку, провайдерів, сервісів для роботи, онлайн-ігор, розваг і різних додатків. Якщо ви цінуєте свій час і прагнете надійно захистити свою персональну інформацію від сторонніх - МайПей допоможе вам!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини