Поповнити інтернет Юг Телесеть


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Інтернет-провайдер Югтелемережа надає жителям Одеси надійне і якісне підключення до мережі, використовуючи сучасні технології і найкраще обладнання. Компанія надає доступ до інтернету за власними високошвидкісних каналах, що забезпечує високу надійність і швидкість з'єднання. Абоненти Югтелемережа можуть оплатити послуги провайдера різними способами, але швидше і простіше це буде зробити через сучасний сервіс для онлайн розрахунків MyPay. Для того щоб поповнити особовий рахунок, користувачам достатньо буде вибрати потрібні банківську карту.

Схема поповнення інтернету від Югтелемережа через МайПей

Сервіс МайПей призначений для оплати послуг провайдерів, мобільного зв'язку, онлайн - додатків для роботи та ігор. Тут користувачі можуть успішно розрахуватися за комунальні платежі або здійснити операції з електронною валютою. В системі можна використовувати банківські картки, емітовані будь-яким банком, на відміну від популярного сервісу Приват24. МайПей надає можливість розплачуватися кращими банківськими картами Visa та Mastercard.

Для того щоб поповнити особовий рахунок для оплати інтернету від Югтелемережа, вам буде потрібно виконати наступні дії:

  • ввести ID номер;
  • вказати суму поповнення;
  • погодитися з умовами договору оферти;
  • натиснути кнопку «Далі»;
  • в новому вікні внести реквізити банківської картки;
  • вказати номер телефону та адресу електронної пошти.

Для того щоб користувачі змогли здійснювати розрахункові операції швидше, МайПей пропонує зберегти заповнений шаблон форми для подальшого використання. На сайті ви зможете оплатити інтернет від Югтелемережа на суму до 4999, 99 грн., Вводячи її вручну або вибираючи шаблонний варіант 50, 100 або 200 грн.

Особливості використання сервісу МайПей

За допомогою сервісу МайПей користувачі можуть оплатити різноманітні послуги. Для зареєстрованих клієнтів система пропонує бонуси. Таким чином, після здійснення кожної транзакції ви отримаєте бали і зможете їх використовувати для подальших оплат. Крім того, вся інформація про розрахунки буде надійно збережена в особистому кабінеті разом з квитанціями. MyPay оснащений сучасною системою захисту інформації користувачів і персональних даних, що забезпечує високу надійність і конфіденційність розрахунків.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини