Поповнити інтернет STARTNETWORK (Стартнет)


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

StartNetwork - провайдер, який працює в Києві. Незважаючи на те, що він представлений в міських терміналах, зовсім необов'язково виходити з дому, щоб оплатити послуги компанії. Поповнити інтернет можна за допомогою сайту Mypay. Для цього вам буде потрібно банківська карта Mastercard або Visa, пристрій, підключений до мережі. Зверніть увагу, що у сайту є мобільна версія, так що підійде навіть смартфон або планшет.

Як сплатити послуги StartNetwork онлайн?

Для здійснення платежів досить пройти просту процедуру реєстрації. Кожен користувач отримує Особистий кабінет, де буде зберігатися історія списання коштів з банківської карти. Не бійтеся вводити свої дані, вони надійно захищені електронними протоколами. Крім цього, ми дотримуємося законодавства України щодо конфіденційності особистої інформації. На сторінці оплати пропишіть:

  • Номер договору з StartNetwork. Він служить номером особового рахунок. Увага вводите його без дефісів, тільки цифри.
  • Виберіть банківську карту в випадаючому списку, саме з неї будуть списані гроші.
  • Введіть суму, яку хочете перевести провайдеру.
  • Натисніть на кнопку «Оплатити».

Mypay дозволяє робити платежі регулярними. Це означає, що вам не доведеться щомісяця самостійно оплачувати рахунки. Сервіс буде автоматично списувати зазначену вами суму, за умови наявності грошей на банківській картці.

Переваги MyPay

  • Гроші надходять на особовий рахунок протягом пари хвилин.
  • Стягується комісія мінімальна.
  • Інтерфейс продуманий і зрозумілий.
  • Більше 2000 підключених сервісів, перелік яких постійно зростає.
  • На сайті працює служба підтримки, оператори якої дадуть відповідь на всі ваші запитання.
  • Постійні клієнти можуть розраховувати на знижки і бонуси.

За допомогою нашого сервісу ви зможете платити за послуги не тільки компанії StartNetwork. Поповнити мобільний телефон, зробити онлайн-переклад між двома банківськими картами, заплатити за комунальні послуги і дитячий сад, покласти кошти на електронний гаманець - все це можливо з Mypay.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини