Поповнити інтернет Стіконет (Stikonet)


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Стіконет - це інтернет-провайдер в місті Одеса. В основному компанія спеціалізується на підключенні мережі інтернет в будинках, побудованих компанією Стикон. Провайдер надає свої послуги з 1999 року, до сьогоднішнього часу фірма встигла себе зарекомендувати як надійний підприємство з якісно налагодженої оптичну мережу.
Здійснити швидке поповнення інтернету від провайдера Стіконет можна в онлайн-касі МайПей в розділі Інтернет-провайдери. Провести платіж можна за допомогою будь-якої банківської карти Mastercard або Visa.

Як оплатити послуги Стіконет

Щоб перевести гроші на особовий рахунок за послуги Стіконет, необхідно зробити кілька простих дій:

  • Для початку в першому полі потрібно ввести ваш логін.
  • В наступному полі введіть суму, на яку необхідно поповнити рахунок або ж виберіть один з готових шаблонів на 50, 100 або 200 гривень.
  • Якщо ви зареєстровані в системі, відзначте пункт «Зберегти дані форми», це потрібно для того, щоб наступного разу ви не вводили реквізити оплати заново.
  • Необхідно зробити позначку, що ви згодні з умовами договору оферти.
  • Натисніть кнопку "Далі".
  • У формі уважно подивіться, чи правильно введені дані.
  • Заповніть дані своєї банківської картки.
  • Дочекайтеся смс повідомлення з кодом підтвердження.
  • Введіть код у відведений поле, це необхідно для підтвердження поповнення.
  • Онлайн-переклад грошей на особовий рахунок здійснений.

Переваги МАйПей

Одним з переваг системи МайПей є можливість оплати послуг будь-банківською картою, що неможливо зробити в популярному додатку Приват24, створеному виключно для клієнтів ПриватБанку. Через наш онлайн-касу можна оплатити не тільки інтернет, але і більш ніж 2000 різних послуг. Серед них поповнення рахунку мобільного, оплата послуг житлово-комунального господарства, переклади з карти на карту, оплата онлайн ігор, штрафів за порушення ПДР, оплата оголошень популярних платних ресурсів і багато іншого. Всі ці послуги можна оплачувати, маючи комп'ютер, телефон або планшет, доступ до мережі інтернет і картку будь-якого банку. Всі операції проводяться з справлянням мінімальної комісії.
Пройшовши реєстрацію, користувач отримає доступ в особистий кабінет, де зможе переглядати всі транзакції і отримувати приємні бонуси за проведення кожної платіжної операції.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини