Поповнити інтернет Суми Онлайн


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 500 грн.

Провайдер Суми Online є одним з лідерів серед операторів в місті Суми. Компанія надає вигідні умови при підключенні інтернету, пропонує кілька зручних тарифних пакетів. Щоб оплатити послуги Суми Онлайн, сьогодні досить зайти на сервіс MyPay. Це сайт, який дозволяє оплачувати доступ до мережі швидко і просто. Гроші з вашої банківської карти Visa або Mastercard миттєво переводяться на особовий рахунок обраної компанії. Принципи дії платіжної системи аналогічні сервісу Приват24, однак оплатити інтернет онлайн можна карткою, виданою будь-яким фінансовим закладом.

Оплата онлайн: як це зробити?

  • Зареєструйтеся на сайті MyPay. Для цього необхідно заповнити відповідні графи: електронну та поштову адресу, прізвище, ім'я, номер телефону. Придумайте пароль, який необхідно строго тримати в таємниці.
  • Номер особового рахунку (договору з компанією) введіть за запитом в зазначеному місці.
  • Наберіть суму, на яку збираєтеся поповнити рахунок.
  • Засіб оплати - ваша банківська карта, необхідно вказати її номер.

Перевірте уважно ще раз всі цифри, номери, тому що від правильно заповненої платіжки залежить швидкість оплати. Натисніть кнопку «Оплатити». Якщо все зроблено правильно - вже через кілька хвилин ви отримаєте повідомлення про те, що оплата послуг провайдера Суми Online успішно здійснена.

MyPay: що потрібно знати про сервіс?

Якщо раніше більшість платежів здійснювалося через каси, термінали, то тепер багато хто вибирає більш сучасний і зручний спосіб. Ви можете перевести гроші на рахунок фірми Суми Онлайн за допомогою банківської карти і MyPay. До речі, за допомогою сервісу можна також поповнити мобільний, оплатити квитанції ЖКГ, дитячого садка, здійснити інші платіжні операції. Для цього необхідно лише, щоб під рукою були комп'ютер, планшет, смартфон, підключений до мережі.

Чому все більше сумчан вибирає саме цей спосіб оплати?

  • Він забирає набагато менше часу, платіж можна зробити протягом кількох хвилин з будь-якого місця. Навіть якщо ви перебуваєте в транспорті, на дачі, зробити грошовий переказ дуже легко.
  • Всі фінансові дані, внесені на сайті, захищені законом, тому ви можете не турбуватися про те, що хто-небудь їх дізнається.
  • За переказ стягується мінімальна комісія.

Скористайтеся сервісом MyPay, і відчуйте, що переказ коштів може бути комфортним.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини