Поповнити інтернет TenNet (ТенНет)


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Телекомунікаційна компанія TenNet була заснована в 1992 році, і з тих пір надає своїм користувачам тільки послуги вищої якості. На даний момент вона також займається розробкою і впровадженням інноваційних технологій в галузі зв'язку. Користувачі Теннет одні з перших в Україні оцінили чітку картинку цифрового телебачення і переваги Wi-Fi. Своїм абонентам провайдер пропонує підключити домашній, швидкісний, високошвидкісний і надшвидкісний інтернет. Швидкість прийому стартує від 25 Мбіт / с і вище в залежності від обраного пакета.

Як сплатити TenNet онлайн?

Кожна людина, яка цінує свій час, давно навчився здійснювати грошові перекази, не виходячи з дому чи офісу. Для оплати послуг провайдера Теннет в режимі онлайн вам знадобиться всього пару хвилин часу.

На сторінці оплати потрібно заповнити такі поля:

  • логін (або особовий рахунок);
  • сума, яку потрібно перерахувати на рахунок провайдера (мінімально приймається 10 грн);
  • вибір способу оплати (через банківську карту Visa або Mastercard);

Тепер залишається тільки натиснути кнопку «Оплатити». Ось так за допомогою декількох кліків можна миттєво здійснити переказ коштів за призначенням.

Можливості сервісу Mypay

Сайт Mypay спокійно може замінити, і навіть перевершити за кількістю опцій звичний всім Приват24. Для того щоб ним скористатися, потрібен тільки доступ до інтернету, номер особового рахунку та банківська карта. На нашому сервісі відвідувачі можуть здійснити більше 2000 операцій: перевести гроші з картки на картку, поповнити телефон, cплатити житлово-комунальні послуги, і навіть купити автобусні квитки. Чому варто вибрати саме сайт Mypay? Ось кілька аргументів:

  • миттєва пересилання грошових коштів між будь-якими банківськими картами;
  • мінімальний розмір комісії, який розраховується, виходячи з суми переказу;
  • простота у використанні сайту, все максимально просто і зрозуміло;
  • якщо у клієнта виникають питання або проблеми, то служба підтримки підкаже вихід із ситуації;
  • ваші особисті дані надійно захищені спеціальними сертифікатами, які також гарантують цілісність грошей на рахунку і швидкий переклад за призначенням.

Ще одним приємним сюрпризом стане спеціально розроблена система бонусів для постійних користувачів.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини