Поповнити інтернет TeNet (ТеНет)


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

Інтернет провайдер Тенет пропонує кілька можливостей для поповнення особового рахунку: через термінал, у відділенні банку або за допомогою сервісу електронних платежів. Останній варіант є найбільш зручним, так як ви можете зробити платіж в будь-якому місці, де є підключення до інтернету. Для поповнення не потрібно ніяких складних операцій. Вам достатньо просто ввести номер свого особового рахунку, суму платежу і дані своєї банківської картки Visa або Mastercard. Для проведення платежу на TENET може бути використана банківська карта будь-якого банку. Якщо ви хочете зробити платіж регулярним, ви можете зберегти введену інформацію у вигляді шаблону і використовувати її при повторній оплаті без необхідності введення даних.

Для здійснення переказу коштів онлайн на Тенет вам не потрібно встановлювати спеціальні додатки. Просто зареєструйтеся на сайті, внесіть дані своєї банківської картки та користуйтеся перевагами онлайн оплати.

За допомогою сервісу MyPay ви зможете не тільки оплачувати послуги інтернет провайдера TENET. На MyPay вам доступна можливість оплати комунальних послуг, поповнення мобільного, переказу грошей на інші банківські карти, оплата послуг таксі, перерахування коштів на ігрові акаунти і профілі в соцмережах і ще багато інших можливостей.

Переваги роботи з MyPay:

  • кошти гарантовано будуть зараховані одержувачеві;
  • при виявленні неполадок перераховані гроші будуть повернуті на ваш рахунок;
  • ми гарантуємо безпеку фінансових операцій і захист ваших даних;
  • наш сервіс працює відповідно до українського законодавства;
  • історія всіх платежів доступна в «Особистому кабінеті»;
  • простий інтерфейс дозволить швидко і легко зробити переказ коштів вже з першого знайомства;
  • для отримання консультації на нашому сайті працює цілодобова служба підтримки;
  • для постійних клієнтів ми передбачили систему бонусів.

З MyPay ви зможете заощадити багато часу і легко контролювати свої витрати по банківській карті.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини