Поповнити інтернет TerNet (ТерНет)


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Через сервіс MyPay можна швидко, зручно і з мінімальною комісією продовжити користування інтернетом, наданих провайдером TerNet. Для цього необхідно знати номер особового рахунку та мати банківську карту (Visa / Mastercard). Зарахування надходить протягом хвилини. Користувач може отримати квитанцію про оплату або при бажанні відразу її роздрукувати.

Як поповнити інтернет TERNET?

Якщо є банківська карта, тоді можна оплатити послуги даного інтернет-провайдера за лічені хвилини. Для цього буде потрібно заповнити наступні поля:

  • вказати номер особового рахунку;
  • ввести суму;
  • прийняти угоду оферти;
  • завершити операцію.

Щоб поповнити TERNET, обрана сума не повинна перевищувати 4 999 грн. і бути не менше 2 грн. за одну операцію. Можна ввести значення самостійно або ж вибрати вже готові варіанти (50, 100, 200 грн).
Сайт пропонує таку послугу, як збереження форми. Що це? Якщо ви активно використовуєте наш сервіс, то не зайвим буде зберегти дані банківської картки. При чому в пам'яті сайту записується тільки номер і термін дії. Код перевірки в цілях безпеки від випадкової оплати потрібно ввести вручну. Це дуже зручно і практично, не потрібно кожного разу шукати і вводити довго все цифри. Досить зробити подвійний клік по порожньому полю або почати писати перші цифри. Система запропонує автоматичне заповнення. Це абсолютно безпечно і завжди можна видалити дані з системи. На відміну від Приват24 у нас ви можете скористатися будь-карткою.

Інші сервіси від MyPay

Список послуг, що надаються від MyPay не обмежується TERNET, він постійно розширюється і оновлюється, зараз у нас в базі більше 2000 онлайн-сервісів. Додаються нові оператори, провайдери, компанії для співпраці. За допомогою MyPay можна:

Список регулярно оновлюється.
Користувач може отримати при необхідності повну виписку по зроблених операціях, скачати або зберегти для пред'явлення чек. Також в особистому кабінеті всі операції зручно сортуються за датою або типу. Зареєстровані користувачі отримують бонуси.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини