Поповнити інтернет Terraline (Тералайн)


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 1500 грн.

TerraLine - провайдер, що надає високоякісний інтернет в містах Горлівка, Харцизьк, Торез, Сніжне, Шахтарськ. Вчасно заплативши абонплату, ви можете насолоджуватися не тільки відмінним інтернетом, а й користуватися рядом корисних і безкоштовних послуг:

  • підключення протягом чотирьох днів;
  • цілодобова технічна підтримка користувачів в телефонному режимі;
  • виклик майстра по ремонту на будинок;
  • усунення будь-якої неполадки зі зв'язком протягом доби.

Користуючись Терра Лайн, Ви отримуєте переважно низькі тарифи, високу швидкість з'єднання, постійні акції та вигідні пропозиції, зручні способи оплати, найбільш популярним з яких є онлайн сервіс MyPay.

За допомогою нашого сайту ви можете в онлайн режимі миттєво поповнити особовий рахунок не тільки компанії TerraLine, а й багатьох інших компаній, організацій або перевести гроші своїм близьким. На відміну від Приват24 в MyPay можна оплатити потрібну послугу будь-банківською картою, емітентом якої не обов'язково повинен бути Приват Банк, з мінімальною комісією.

Як поповнити рахунок Терра Лайн?

  • Введіть номер договору, який ви уклали з компанією. Він складається з 9 цифр без букв і дефісів.
  • Далі введіть бажану суму від 1 до 1500грн. Можна використовувати вже готові кнопки на 50, 100 або 200 гривень.
  • Виберіть спосіб оплати банківською картою Visa / Mastercard, після чого ви побачите повну суму з урахуванням мінімальної комісії.
  • Ознайомтеся з умовами договору оферти і підтвердіть свою згоду.
  • Натискайте на кнопку оплати.

Чому всі вибирають MyPay?

Бонуси і знижки регулярно отримують всі зареєстровані абоненти. Для цього варто ввести лише е-mail, ПІБ, номер телефону і пароль. Ваша персональна інформація буде надійно захищені. Ми дотримуємося умови конфіденційності відповідно до закону України. На сьогоднішній день з нашою допомогою можна поповнити більше 2000 різних сервісів. Переказати гроші на особовий рахунок або банківську карту можна не тільки з домашнього ПК, а й з телефону або планшета в будь-якому місці і в зручний для вас час. Всі операції будуть зберігатися у вашому особистому кабінеті. Щоб вчасно поповнити Терра Лайн або інші послуги, для більшої зручності існує функція автоматичної оплати. Вам потрібно лише вибрати дату і суму, яка регулярно буде списуватися з банківської карти за призначенням.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини