Поповнити інтернет Тріолан (Triolan) Інтерент


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 2000 грн.

Інтернет провайдер Triolan надає своїм абонентам великий вибір тарифів і послуг за найвигіднішими цінами. Користувачі можуть оплачувати їх за допомогою таких платіжних сервісів, як MyPay або Приват24. Це дає перевагу поповнювати особовий рахунок, не відходячи від свого комп'ютера або телефону. З позитивним балансом на банківській картці зареєстровані користувачі сервісу MyPay можуть оплачувати цю та інші послуги в режимі онлайн.

Як поповнювати баланс через сервіс MyPay?

Для того щоб отримати можливість оплачувати послуги провайдера Тріолан, компослуги або здійснювати інші платежі без комісії, користувачеві необхідно зареєструватися в електронній системі MyPay. Наступним кроком буде верифікація банківської карти Mastercard або Visa. Тільки після цього можна авторизуватися в системі і діяти за таким алгоритмом:

 • вибрати в списку категорій «Інтернет-провайдери»;
 • вибрати свою компанію-постачальника - Triolan;
 • ввести номер особового рахунку та суму платежу;
 • вказати банківську карту, з якої будуть перераховані гроші;
 • погодитися з умовою договору, поставивши галочку в спеціальному вікні;
 • клікнути на «Оплатити».

З моменту списання грошей з банківської карти і їх зарахування на особовий рахунок компанії-постачальника Тріолан піде всього кілька хвилин. Замість того щоб стояти в чергах або шукати найближчу касу оплати, користувачі сервісу MyPay продовжують дивитися улюблені фільми і серіали, грати в мережеві ігри і спілкуватися в соціальних мережах без перерви.

Що дає реєстрація в онлайн сервісі MyPay?

Електронна платіжна система була створена для того, щоб користувачі могли оплачувати компослуги, поповнювати мобільний баланс, погашати заборгованості по кредиту і здійснювати інші операції з особовим рахунком в режимі онлайн. Щоб здійснювати ці та інші платежі без комісій, досить лише зареєструватися в системі. Після цього можна розраховувати на наступні переваги:

 • безперешкодний доступ до особистого кабінету в будь-який час доби,
 • надійну роботу платіжного сервісу,
 • кваліфіковану технічну підтримку,
 • свободу від прихованих платежів і комісій,
 • конфіденційність проведених операцій.

Оплачуючи компослуги в режимі онлайн через сервіс MyPay, можна розраховувати на надійний захист відомостей про себе і банківську карту від дій зловмисників.

Новини MyPay

Що таке кешбек та чому його не варто боятися.

Детальніше

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше
Всі новини