Поповнити інтернет Тріолан (Triolan) Інтерент


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 2000 грн.

Інтернет провайдер Triolan надає своїм абонентам великий вибір тарифів і послуг за найвигіднішими цінами. Користувачі можуть оплачувати їх за допомогою таких платіжних сервісів, як MyPay або Приват24. Це дає перевагу поповнювати особовий рахунок, не відходячи від свого комп'ютера або телефону. З позитивним балансом на банківській картці зареєстровані користувачі сервісу MyPay можуть оплачувати цю та інші послуги в режимі онлайн.

Як поповнювати баланс через сервіс MyPay?

Для того щоб отримати можливість оплачувати послуги провайдера Тріолан, компослуги або здійснювати інші платежі без комісії, користувачеві необхідно зареєструватися в електронній системі MyPay. Наступним кроком буде верифікація банківської карти Mastercard або Visa. Тільки після цього можна авторизуватися в системі і діяти за таким алгоритмом:

 • вибрати в списку категорій «Інтернет-провайдери»;
 • вибрати свою компанію-постачальника - Triolan;
 • ввести номер особового рахунку та суму платежу;
 • вказати банківську карту, з якої будуть перераховані гроші;
 • погодитися з умовою договору, поставивши галочку в спеціальному вікні;
 • клікнути на «Оплатити».

З моменту списання грошей з банківської карти і їх зарахування на особовий рахунок компанії-постачальника Тріолан піде всього кілька хвилин. Замість того щоб стояти в чергах або шукати найближчу касу оплати, користувачі сервісу MyPay продовжують дивитися улюблені фільми і серіали, грати в мережеві ігри і спілкуватися в соціальних мережах без перерви.

Що дає реєстрація в онлайн сервісі MyPay?

Електронна платіжна система була створена для того, щоб користувачі могли оплачувати компослуги, поповнювати мобільний баланс, погашати заборгованості по кредиту і здійснювати інші операції з особовим рахунком в режимі онлайн. Щоб здійснювати ці та інші платежі без комісій, досить лише зареєструватися в системі. Після цього можна розраховувати на наступні переваги:

 • безперешкодний доступ до особистого кабінету в будь-який час доби,
 • надійну роботу платіжного сервісу,
 • кваліфіковану технічну підтримку,
 • свободу від прихованих платежів і комісій,
 • конфіденційність проведених операцій.

Оплачуючи компослуги в режимі онлайн через сервіс MyPay, можна розраховувати на надійний захист відомостей про себе і банківську карту від дій зловмисників.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини