Поповнити інтернет UACITY


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

UACITY - це інтернет-провайдер, який працює в Україні з 2008 року. Компанія має серйозний досвід в установці оптико-волоконних ліній зв'язку як наземних, так і підземних. Цей інтернет-провайдер гарантує високоякісне і швидке з'єднання, завдяки цьому фірма завоювала довіру серед клієнтів.
Для того щоб оплатити послуги компанії UACITY досить перейти на сторінку платіжної системи МайПей. У відповідному розділі сайту знайти свого провайдера і за допомогою банківської карти Mastercard або Visa оплатити послугу. Перевагою МайПей перед Приват24 є те, що ви можете поповнити рахунок з картки виданої будь-яким банком. Всі операції проводяться в онлайн-режимі.

Як оплатити послуги UACITY?

Для того щоб поповнити особовий рахунок UACITY, вам доведеться виконати кілька дій:

  • введіть логін в спеціально відведеному полі;
  • вкажіть суму, на яку необхідно поповнити інтернет, або виберіть один з готових шаблонів на 50, 100 або 200 гривень;
  • якщо ви зареєстровані в системі, то поставте позначку «Зберегти дані форми», це потрібно для того, щоб ви не вводили дані в наступний раз;
  • Натисніть кнопку "Далі";
  • перевірте, чи правильно ви ввели дані, якщо так, то натисніть «Оплатити»;
  • заповніть дані банківської картки;
  • зачекайте смс з кодом підтвердження;
  • введіть код в поле для пошуку, він потрібен для підтвердження транзакції;

Оплата виконана.

Переваги онлайн-каси МайПей

Головною перевагою оплати послуг і рахунків через нашу інтернет-систему є можливість проводити всі операції онлайн. У МайПей за допомогою банківської карти можливо оплачувати більш ніж 2000 сервісів з максимальною швидкістю і мінімальною комісією. Великим плюсом системи є збереження інформації про проведені фінансові операції. У цій системі у вас є можливість оплатити мобільний зв'язок, телебачення, комунальні послуги, оплачувати штрафи за порушення правил дорожнього руху, оплачувати дитячий сад і багато іншого. Всі ці дії ви можете здійснювати, знаючи лише особовий рахунок одержувача.
Зареєстровані користувачі мають можливість отримувати бонуси за кожну транзакцію. Всі дані по проведеним раніше транзакціях ви можете бачити в своєму особистому кабінеті, він стане доступним після реєстрації. Також реєстрація дасть можливість зменшити або зовсім позбутися від комісії за оплату деяких послуг.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини