Поповнити інтернет ЮАТЕЛ (UATEL)


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Серед столичних гігантів в сфері інтернет-послуг гідне місце займає провайдер UATEL. Компанія працює по всій Київській області та забезпечує приватним і корпоративним клієнтам високошвидкісний доступ в світову мережу (до 1 Гбіт / с). Серед кількох тарифних планів, замовник може вибрати найбільш оптимальний: окремо інтернет або телебачення OTT, а також весь спектр телекомунікаційних послуг в єдиний тариф. У число додаткових бонусів від ЮАТЕЛ входять: підключення в розстрочку, кредит, пауза і sms-інформування. Всі клієнти провайдера можуть поповнити рахунок за допомогою нашого онлайн-сервісу Mypay.

UATEL: поповнюємо швидко і зручно

Зайшовши на сервіс Mypay вперше, вам потрібно пройти реєстрацію, що складається з простих етапів із зазначенням пошти, номери телефону і пароля. Далі перейдіть на сторінку провайдера UATEL, де по черзі введіть:

  • Номер ID-користувача.
  • Бажану суму оплати. Для зручності система висвічує кілька варіантів, від 50 до 200 грн. Хоча за бажанням можна оплатити і по максимуму - 4999 грн. Мінімум становить - 10 грн.
  • Спосіб оплати - приймаються банківські картки Visaі Mastercard. Додатково можете зберегти шаблон.

Після введення всіх даних, натисніть на кнопку «Оплатити». Як бачите, процес поповнення особового рахунку досить швидкий, а результат - швидкісний інтернет від ЮАТЕЛ + канали HD якості 24 години на добу.

Сервіс Mypay: ми можемо більше

Крім оплати послуг, можливості онлайн-сервісу Mypay, в порівнянні з Приват24, досить великі - клієнт може:

Може, бажаєте викликати таксі, купити квиток або зайнятися благодійністю? За виконання будь-якої дії, сервіс бере мінімальну комісію. До явних переваг відноситься і швидкість виконання операцій з особовими рахунками, надійність, доступність в будь-який час дня, всі 7 днів на тиждень. Використання нашої системи дозволяє клієнтам економити сили, нерви і дорогоцінний час. Всі операції з банківськими картами можна виконувати вдома, на роботі, в дорозі, не думаючи про те, що не встигнете. Mypay - ваш надійний, повсякденний помічник.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини