Поповнити інтернет Укртелеком (Ukrtelecom)


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

УкрТелеком - один з найбільших інтернет-провайдерів України. Компанія займається наданням високошвидкісного інтернету і телефонії для корпоративних і приватних клієнтів. Інтернет-провайдер УкрТелеком зміг продемонструвати високу надійність і якість сервісного обслуговування абонентів, а також регулярно пропонує клієнтам вигідні знижки та акції для економії. Підключитися до мережі інтернет від УкрТелеком можна в будь-якій області України, як для жителів багатоквартирних будинків, так і для приватного сектора. Якщо ви вже є абонентом УкрТелеком, поповнити свій особовий рахунок можна швидко і просто, використовуючи сучасну платформу для онлайн розрахунків MyPay.

Як cплатити інтернет від УкрТелеком за номером мобільного в МайПей?

Системою для розрахунків в інтернеті МайПей користуватися легко. Для цього вам буде потрібно мати банківську карту будь-якого банку, з достатнім балансом грошей на рахунку. Дана обставина дає широкі можливості користувачам і не обмежує їх подібно сервісу Приват24. Поповнити баланс УкрТелеком банківською картою можна, виконавши такі умови:

  • ввести номер телефону;
  • вказати суму, на яку ви хочете поповнити особовий рахунок - максимально 4999,99 грн .;
  • погодитися з умовами договору оферти;
  • натиснути кнопку далі і перейти на сторінку для ведення реквізитів банківської карти.

Як тільки ви введете номер банківської карти Visa або Mastercard і свою контактну інформацію, система обробить запит і перерахує гроші на вказаний номер. Таким чином, ви можете оплатити не тільки послуги провайдера, а й поповнити мобільний телефон, зробити операції з електронною валютою, розрахуватися за комунальні платежі і послуги дистриб'юторів!

Переваги МайПей і бонуси для зареєстрованих користувачів

Ще одна важлива особливість МайПей - доступність розрахунків навіть для незареєстрованих користувачів. Однак, не проходячи реєстрацію в системі, ви не зможете претендувати на бонуси, які будуть нараховані після здійснення транзакції на сайті. Такі привілеї дозволяють постійним користувачам системи оплатити послуги різних сервісів і компаній вигідно і економно. Більш того, вся історія платежів збережеться в Особистому кабінеті і буде надійно захищена від сторонніх. Для того щоб прискорити процедуру оплати, ви можете зберегти заповнений шаблон форми на сайті і використовувати його для розрахунків в майбутньому.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини