Поповнити інтернет UTeam (Ютім)


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

UTeam - це динамічно розвивається, надає своїм абонентам якісний доступ в інтернет. Її головними перевагами є використання сучасних телекомунікаційних технологій та інноваційного обладнання, а також простота підключення і оплати послуг. Для того щоб поповнити свій особовий рахунок, абоненту можна скористатися електронними системами Приват24 або MyPay. Сервіс MyPay привабливий тим, що дозволяє оплачувати широкий список категорій без комісії, маючи лише банківську карту і пару хвилин вільного часу.

Як оплатити послуги через сервіс MyPay?

Для того щоб переводити гроші на особові рахунки, платити за компослуги і здійснювати інші операції онлайн без комісії, необхідно відкрити електронний гаманець в системі MyPay. Після цього потрібно буде прив'язати банківську карту, щоб кожного разу не вводити її реквізити. Пройшовши ці процедури, слід:

  • перейти до підрозділу «Інтернет провайдери»;
  • знайти в списку компанію «Uteam»;
  • ввести номер договору і суму переказу;
  • вибрати тип банківської карти (Visa, Mastercard), з якої будуть списані гроші;
  • оплатити переклад, попередньо погодившись з умовами оферти.

Якщо в процесі перекладу грошей виникнуть затримки, то рекомендується зв'язатися з фахівцями техпідтримки MyPay. Як правило, неполадки виникають з боку адресата, тобто провайдера UTeam, і швидко усуваються. Збережіть дані форми, щоб витрачати менше часу на кожну операцію.

Переваги реєстрації на MyPay

Електронна система MyPay надає можливість оплачувати широкий спектр послуг в режимі онлайн без комісії. Тільки для цього потрібно пройти процедуру реєстрації в системі, після якої піде верифікація банківської карти. Користувачі можуть бути впевнені в безпеці перекладів. Всі платежі проходять у вигляді шифру, тому можливість передачі інформації про банківську карту повністю виключена.

Поповнюючи особові рахунки і здійснюючи інші операції через сервіс MyPay, можна розраховувати на наступні переваги:

  • високу швидкість переказів,
  • гарантію захисту особистих даних,
  • кваліфіковану технічну підтримку,
  • стабільну роботу сервісу.

Реєструйтеся в системі MyPay. Поповнюйте баланс провайдера UTeam і оплачуйте інші компослуги онлайн без комісії і прихованих платежів.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини