Поповнити інтернет Vega (Вега) Інтернет


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія Вега забезпечує широкосмуговий доступ до інтернету в 22 областях України. Крім того, фірма надає послуги дата-центру, телефонного зв'язку. На даний момент у підприємства 500 тис. Телефонних абонентів, більше 150 тис. Осіб перебувають онлайн завдяки Vega. Провайдер постійно впроваджує інноваційні рішення, модернізує наявні мережі. Завдяки цьому компанія може надавати високу якість зв'язку, підключення до інтернету на швидкості до 1 Гбіт / сек.

Mypay пропонує оплатити послуги Вега онлайн. Наш сайт розроблений таким чином, щоб кожен зміг з легкістю знайти потрібного провайдера, компанію або функцію. Якщо ви заплуталися, не змогли поповнити рахунок або у вас виникли інші питання з переведенням грошей, звертайтеся в технічну підтримку онлайн або за вказаними телефонами.

Як оплатити інтернет Vega?

  • Пройдіть просту реєстрацію на сайті.
  • Введіть номер особового рахунку.
  • Заповніть графу «Сума» самостійно або просто натисніть на одним із запропонованих варіантів - 50, 100, 200 грн.
  • Виберіть банківську карту Mastercard або Visa.
  • Натисніть на «Оплатити».

Номер банківської карти вводиться в Особистому кабінеті, який буде доступний після реєстрації. Там же ви зможете переглядати історію платежів.

Чому користуватися Mypay зручніше, ніж Приват24?

  • Доступ до онлайн-банкінгу Приват24 є тільки клієнтів ПриватБанку, а в Mypay можна розплачуватися будь-банківською картою, головна умова - достатня кількість грошей на ній.
  • Список послуг на МайПей набагато ширше. На даний момент ми підключили близько  більше 2000 сервісів і цей перелік постійно розширюється з появою на ринку нових компаній.
  • Немає необхідності вводити всі дані юридичної особи на нашому сайті, досить ідентифікувати себе, як клієнта фірми за допомогою особового рахунку або номера договору.

Також за допомогою Mypay ви можете поповнити мобільний, перевести гроші між банківськими картами, заплатити за порушення ПДР, хостинг, телебачення. На деяких сайтах є власні гаманці, які слід поповнювати, щоб користуватися платними функціями, їх також можна поповнювати за допомогою МайПей.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини