Поповнити інтернет Візор (Vizor)


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Візор - великий інтернет-провайдер Луцька, який надає клієнтам комплексні послуги в сфері ip-телефонії, веб-дизайну і підключення до високошвидкісного інтернету за оптимальними цінами. Компанія Візор - підприємство, яке працює ще з 1992 року. Саме Візор підключив Волинь до мережі інтернет і зробив можливим використання сучасних технологій для кожної людини, що проживає в регіоні. Динамічний розвиток дає можливість компанії пропонувати клієнтам більш вигідні умови співпраці - низькі ціни, високий рівень сервісного обслуговування та беззаперечну якість послуг, що надаються! Для того щоб успішно оплатити послуги провайдера, більше не потрібно шукати термінал або реєструватися в складних системах. Сплатіть інтернет в режимі онлайн з MyPay, використовуючи всього одну банківську карту!

Покрокова інструкція по оплаті послуг компанії Візор через МайПей

Оплатити інтернет від Візор в MyPay не складно. Для цього вам буде потрібно:

  • ввести свій логін;
  • вказати суму поповнення (можна використовувати шаблон у вигляді 50, 100 або 200 грн.);
  • погодитися з умовами договору офферти;
  • натиснути кнопку «Далі»;
  • перейти на сторінку оплати і внести дані банківської картки;
  • вказати контактну інформацію.

Перш ніж завершити операцію, упевніться, що ввели дані вірно. Для того щоб вам не довелося вносити всі перераховані дані повторно, система передбачає збереження шаблону оплати. Таким чином розробники пропонують прискорити транзакцію і зробити її простіше в майбутньому!

Переваги МайПей для розрахунків в інтернеті

Щоб заощадити ваш час, сайт МайПей пропонує прості умови співпраці і забезпечує високу надійність кожної транзакції. Успішно поповнити інтернет або мобільний зв'язок на сайті вам дозволить банківська карта Visa або Mastercard, з достатнім балансом грошей на рахунку. Якщо на сайті Приват24 ви можете скористатися тільки банківською картою конкретного банку, то з МайПей - ви отримуєте більш широкі можливості!

Поповнити особовий рахунок на сайті можуть як зареєстровані, так і незареєстровані користувачі. Різниця полягає в тому, що авторизованим клієнтам надається можливість переглядати історію платежів в своєму особистому кабінеті і отримувати бонуси для оплати послуг в майбутньому. Такою системою користуватися вигідно, оскільки всі види послуг можна оплачувати в одному місці онлайн - комунальні платежі, послуги провайдерів, дистриб'юторів, таксі та додатків різного характеру можна поповнити за лічені хвилини!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини