Поповнити інтернет Воля (Volia) Новомосковськ


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

Інтернет-компанія «Воля» - відомий український провайдер телекомунікаційних послуг. Сьогодні високошвидкісним інтернетом, доступом до інтерактивного і мобільному ТВ забезпечуються тисячі клієнтів Новомосковська. Онлайн-сервіс MyPay - надійне сполучна ланка, яка допоможе не втрачати контакт між споживачем і провайдером «Воля». Ми забезпечуємо надійне проведення оплати з особового рахунку по заказиваемимопераціям без необхідності виходити з дому.

MyPay: поетапне поповнення особового рахунку

Щоб оплатити інтернет «Воля» в Новомосковську через наш сервіс, необхідно пройти швидку реєстрацію та зайти на сторінку оператора. На ній ви повинні вказати таку інформацію:

  1. Номер договору, зазначеного при укладанні з інтернет-провайдером «Воля».
  2. Суму, яку бажаєте здійснити оплату за допомогою банківської карти. Для швидкого проходження процедури, сервіс пропонує скористатися шаблонами в 50, 100 і 200 гривень. При необхідності клієнт може внести будь-яку іншу суму, від 1 до 3000 гривень. Зберігши дані форми (поставте галочку у віконці), вам більше не доведеться вводити інформацію вручну.

На третьому етапі вам необхідно прийняти умови договору оферти (згода на описані умови, ціни і інші вимоги). Після натисніть на активну кнопку зеленого кольору «Далі» і у вікні введіть дані банківської картки, з якої бажаєте зняти гроші.

МайПей в Новомосковську: швидко і легко

Час - найцінніший ресурс, тому з огляду на його важливість для кожної людини, створили надійного помічника на всі випадки життя. Разом з онлайн-ресурсом MyPay, в Новомосковську можна за максимально короткий час провести платіж за допомогою банківської карти Visa / MasterCard за такі послуги:

Більшість клієнтів Новомосковська через МайПей воліють оплатити і рахунки за комунальні послуги, дитячий садок, штрафи. Можна внести гроші і за телебачення «Воля» або поповнити акаунт онлайн-гри. Варто відзначити, що в порівнянні з іншими сервісами (наприклад, Приват24) у нас не тільки більш широкий спектр служб, але ще діє низька комісія.

Новини MyPay

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше

Головні нововведення в сфері безготівкових оплат, які заплановані на 2019

Детальніше
Всі новини