Поповнити інтернет Воля (Volia) Новомосковськ


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

Інтернет-компанія «Воля» - відомий український провайдер телекомунікаційних послуг. Сьогодні високошвидкісним інтернетом, доступом до інтерактивного і мобільному ТВ забезпечуються тисячі клієнтів Новомосковська. Онлайн-сервіс MyPay - надійне сполучна ланка, яка допоможе не втрачати контакт між споживачем і провайдером «Воля». Ми забезпечуємо надійне проведення оплати з особового рахунку по заказиваемимопераціям без необхідності виходити з дому.

MyPay: поетапне поповнення особового рахунку

Щоб оплатити інтернет «Воля» в Новомосковську через наш сервіс, необхідно пройти швидку реєстрацію та зайти на сторінку оператора. На ній ви повинні вказати таку інформацію:

  1. Номер договору, зазначеного при укладанні з інтернет-провайдером «Воля».
  2. Суму, яку бажаєте здійснити оплату за допомогою банківської карти. Для швидкого проходження процедури, сервіс пропонує скористатися шаблонами в 50, 100 і 200 гривень. При необхідності клієнт може внести будь-яку іншу суму, від 1 до 3000 гривень. Зберігши дані форми (поставте галочку у віконці), вам більше не доведеться вводити інформацію вручну.

На третьому етапі вам необхідно прийняти умови договору оферти (згода на описані умови, ціни і інші вимоги). Після натисніть на активну кнопку зеленого кольору «Далі» і у вікні введіть дані банківської картки, з якої бажаєте зняти гроші.

МайПей в Новомосковську: швидко і легко

Час - найцінніший ресурс, тому з огляду на його важливість для кожної людини, створили надійного помічника на всі випадки життя. Разом з онлайн-ресурсом MyPay, в Новомосковську можна за максимально короткий час провести платіж за допомогою банківської карти Visa / MasterCard за такі послуги:

Більшість клієнтів Новомосковська через МайПей воліють оплатити і рахунки за комунальні послуги, дитячий садок, штрафи. Можна внести гроші і за телебачення «Воля» або поповнити акаунт онлайн-гри. Варто відзначити, що в порівнянні з іншими сервісами (наприклад, Приват24) у нас не тільки більш широкий спектр служб, але ще діє низька комісія.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини