Поповнити інтернет Воля (Volia) Суми


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

Якісний доступ до мережі інтернет, телебачення (цифровому, аналоговому, інтерактивного, HD) в Сумах надає один з кращих провайдерів - «Воля». Якщо ви є клієнтом даного постачальника послуг, то не пропустіть можливість швидко здійснювати оплату за допомогою багатофункціонального сервісу MyPay.

MyPay в Сумах: як поповнити інтернет?

Зареєструвавшись в онлайн-сервісі MyPay, щоб оплатити послуги, вам належить виконати ряд нескладних дій:

  1. Зайти на сторінку інтернет-провайдера «Воля».
  2. Ввести номер договору.
  3. Заповнити поле «Сума», із зазначенням тієї суми, яку хочете внести на особовий рахунок. Значно прискорити процес дозволяють «швидкі» кнопки на 50, 100 і 200 гривень. За допомогою банківської карти можна оплатити доступ до мережі мінімальним внеском в 1 гривню або максимальним - в 1000 гривень. Збережіть введену інформацію і наступні рази, коли ви побажаєте поповнити інтернет «Воля», сам процес буде виконуватися за все в кілька кліків.

Обов'язковою умовою є угода до договору оферти (просто поставте галочку в маленькому віконці). Потім натисніть на активну кнопку «Далі», після чого вам буде запропоновано ввести дані вашої банківської карти і підтвердити оплату.

МайПей - ми кращі в Сумах!

Оптимально надійний спосіб, що дозволяє швидко пополнітьліцевой счетінтернета «Воля» - скористатися сервісом MyPay. Якщо ви проживаєте в Сумах, то за допомогою нашого сервісу зможете оплатітьуслугіі інших компаній. У число переваг входить:

  • Швидка реєстрація.
  • Захист введених даних.
  • Низька комісія.
  • Кваліфікована консультаційна підтримка 24/7.

Сьогодні банківська картаVisa / MasterCard є практично у кожного, так чому ж не використовувати всі переваги онлайн-оплати? Заходьте на MyPay і проводите оплату не тільки інтернету «Воля», а й за:

Також ви можете внести гроші на електронний ресурс (WebMoney, Forex, Інтеркаса) .За поповнення балансу з банківської карти, як і в Приват24, стягується комісія. Але на відміну від «приватівського» сервісу, у нас ви можете скористатися банківською картою, емітованої будь-яким фінансовим закладом в Сумах і інших містах.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини