Поповнити інтернет Воля (Volia) Дніпро


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

«Воля» - провайдер, що забезпечує високу якість послуг за допомогою інноваційних технологій по перегляду телебачення, відвідування сайтів, соціальних мереж, організації хостингу, проведення web-конференцій та консультацій. Оплатити за підключаються сервіси можна готівкою, але куди зручніше і швидше проводити платежі за допомогою електронних платежів. Кожному жителю міста Дніпро онлайн-сервіс MyPay пропонує надійний спосіб оплати інтернету компанії «Воля» за допомогою банківської карти.

Як оплатити інтернет на МайПей в Дніпрі?

Перш ніж поповнити рахунок інтернет-провайдера «Воля» на сервісі MyPay, необхідно авторизуватися в системі і зайти на сторінку свого міста - Дніпро. Виконання самої транзакції вимагає заповнення форми в кілька етапів:

  1. На першому вказуєте номер укладеного договору в Дніпрі.
  2. Другий передбачає введення суми, необхідної для поповнення інтернету «Воля». Зверніть увагу на допоміжні кнопки в 50, 100 і 200 гривень, які прискорять процес. Також врахуйте, що встановлені обмеження на мінімальну і максимальну суму введення на 1 і 3000 гривень відповідно.

Збережено шаблон дозволить проводити оплату з автоматичним заповненням даних особового рахунку всього в кілька кліків. На наступному етапі необхідно погодитися з умовами договору оферти і натиснути на кнопку «Далі». Для підтвердження оплати платежу компанії «Воля» в Дніпрі слід ввести дані банківської картки.

MyPay: всі переваги сервісу

Можливості сервісу оплатою телекомунікаційних послуг не обмежуються - за допомогою МайПей можна:

Хочемо зазначити, що кількість пропонованих категорій на нашому сервісі більше, ніж, наприклад, у Приват24. А для оплати приймаються будь-які банківські карти Visa / MasterCard. На всі виниклі питання користувачам дадуть консультанти технічної підтримки. MyPay - єдиний сервіс для різного роду услуг.Зачем шукати щось ще ?!

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини