Поповнити інтернет Воля (Volia) Запоріжжя


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

Улюблені українські канали, мобільне і цифрове телебачення, а також високошвидкісний інтернет - компанія «Воля» в Запоріжжі пропонує ряд телекомунікаційних послуг високої якості. Оплатити їх можна на онлайн-сервісі MyPay.

МайПей в Запоріжжі: проводимо платежі моментально

Щоб поповнити рахунок банківською картою Visa / MasterCard необхідно слідувати такими етапами:

  1. Вказати номер договору, укладеного між користувачем і провайдером «Воля».
  2. Ввести суму, яку бажаєте перевести з особового рахунку або вибрати одну з допоміжних кнопок на 50, 100 і 200 гривень. Сума мінімального внеску за інтернет «Воля» в Запоріжжі становить 1 гривню, в той час як максимальна - 1000 гривень. Погодившись зберегти інформацію в заповненої формі, вам більше не знадобитися вводити дані при кожному наступному вході.
  3. Даєте згоду на запропоновані умови оферти.
  4. Натискаєте кнопку «Далі» і вводите дані банковскойкарти.

MyPay: всі платежі на одному сервісі

У Запоріжжі на МайПей можна оплатити різноманітні види платежів:

Крім того, можна розрахуватися за покупку квитків на поїзд, автобус, літак або перевести гроші на свою або чужу банківську карту. Онлайн-сервіс MyPay позволяет не тільки поповнити інтернет, сплативши послуги з мінімальною комісією, а й дає можливість швидко реалізувати платіж без втрати часу.

Переваги онлайн-сервісу МайПей перед Приват24

Якщо ви втомилися від нескінченних черг і зіпсованих нервів в Запоріжжі, оціните всі переваги української платіжної системи МайПей:

  • Процес оплати з особового рахунку здійснюється віддалено, за допомогою комп'ютера або мобільного додатка. Де б ви не знаходилися, сервіс функціонує цілодобово, усі дні тижня.
  • Внутрішня система безпеки забезпечує збереження введених даних по міжнародним нормам.
  • Переглянути сплачені платежі можна в особистому кабінеті.

До переваг сервісу варто віднести і зручний інтерфейс, швидкість здійснення операцій. А для постійних користувачів діє спеціальна система бонусів. Вибирайте і оплачуйте послуги провайдера «Воля» та інших компаній разом з MyPay.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини