Поповнити інтернет Воля (Volia) Полтава


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

Платіжна онлайн-система MyPay надає можливість максимально оперативно сплатити численні послуги найбільшого провайдера «Воля» в більшості міст України. Полтава - один з них.

MyPay: вигоди для жителів Полтави

Безумовно, на першому місці стоїть надійність і безпеку, яку забезпечує онлайн-система МайПей. За основу взято міжнародні стандарти, вимоги по обробці, передачі і збереження інформації. Серед інших переваг виділимо основні:

 1. У порівнянні зі звичайними терміналами в Полтаві, платіжна система також функціонує в автоматичному режимі цілодобово, без вихідних і обідів, але для переказу коштів не потрібно залишати межі будинку.
 2. При наявності банківської карти Visa / MasterCard немає необхідності знімати готівку - в певну форму вводяться тільки дані (номер, термін дії, останні три цифри cvc2 / cvv2).
 3. Зареєструвавшись, користувач МайПей створює аккаунт, в якому зберігається історія всіх платежів.
 4. Про необхідність повторно вводити інформацію, щоб оплатити інтернет «Воля», можна забути, якщо при першій оплаті зберегти дані, введені в квитанцію.
 5. На відміну від Прават24 скористатися можна банківською картою, випущеної будь-яким фінансовим закладом.

Дотримуючись усіх заходів обережності, і довіряючи тільки перевіреної онлайн-системі, а саме MyPay, користувач може бути впевнений в надійності проведеного платежу.

Як проходить оплата інтернету «Воля»?

Щоб жителям Полтави полегшити задачу, ми склали короткий опис процесу пополненіяліцевогосчета:

 • У першому віконці вкажіть номер договору, укладеного з компанією «Воля».
 • У другу графу введіть суму, на яку бажаєте поповнити інтернет. При необхідності скористайтеся однією з найшвидших кнопок на 50, 100 або 200 гривень. Мінімальна сума, яку можна внести з банківської карти - 1 гривня, максимальна - 1000 гривень.
 • Поставте галочку для збереження платежу.
 • Погодьтеся з умовами, які описані в договорі оферти.
 • Натисніть кнопку «Далі» і введіть необхідну інформацію по банківській карті.
 • Завершіть процес, підтвердивши оплату послуги провайдера «Воля».

Вирішуючи оплатити послугу з особового рахунку за допомогою платіжної системи, ви не витрачаєте багато часу, не залежите від погодних умов, місця розташування терміналу або філії банку. Чи використовуєте швидкісний інтернет, цифрове телебачення, мобільний, HDSmart або необхідно скористатися іншими сервісами? Заходьте на MyPay і оперативно оплачуйте будь-які види послуг в Полтаві.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини