Поповнити інтернет Воля (Volia) Херсон


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

Компанія «Воля» є надійним постачальником послуг для доступу до інтернету в багатьох містах України, в тому числі і Херсоні. Сучасні технології, які використовує провайдер, сприяють забезпеченню високошвидкісним і безперебійним інтернетом, отримання якісної картинки на екрані телевізора. Оператор пропонує численні пакети, з урахуванням потреб кожного клієнта. А оплатити підключення послуги оператора «Воля» можна, навіть не покидаючи стіни будинку, через онлайн-систему МайПей.

Переваги MyPay

Електронний платіжний сервіс MyPay в Херсоні має ряд очевидних переваг:

  • Швидкість - один з найважливіших чинників. Здійснення операцій триває всього десятки секунд.
  • Безпека. Сервіс гарантує найвищий рівень інформаційної безпеки всіх наведених даних.
  • Простота застосування. Система відрізняється досить простим і логічним інтерфейсом. А поставити запитання можна в службу допомоги клієнтам, яка працює 24 години 7 днів на тиждень.
  • Зручність. Поповнити особовий рахунок або виконати переказ грошей можна через будь-який пристрій. Головне, щоб було підключення до інтернету.

І не забувайте про низьку комісії. Більше не доведеться виходити з дому, щоб оплатити послуги через термінал або обмежуватися «приватівській» карткою для проведення платежів через Приват24. З MyPay працювати вигідніше і простіше.

Як сплатити рахунки на МайПей?

Щоб поповнити особовий рахунок правильно, стежте за порядком дій:

  1. Вибираєте оператора «Воля», місто - Херсон.
  2. У зазначену форму вводите номер договору.
  3. Визначаєтеся з сумою оплати. Сервіс встановив ліміт на мінімальну суму поповнення - 1 гривня, і максимальну - 1000 гривень.
  4. Істотно спростити заповнення форми в наступний раз дозволить збереження введених даних.

Проведення оплати провайдера «Воля» неможливо без угоди з умовами договору оферти і підтвердження платежу. Для цього натисніть на кнопку «Далі» і введіть дані банківської картиVisa / MasterCard.

Крім оплати інтернету в Херсоні, онлайн-сервіс пропонує безліч інших операцій, які можна реалізувати за допомогою банківської карти:

Оплачуючи інтернет «Воля», немає необхідності вводити будь-яку особисту інформацію, крім банківської карти і номера телефону. До того ж, всі розрахунки здійснюються лише по захищених каналах зв'язку, що робить процес оплати в Херсоні безпечним.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини