Поповнити інтернет Воля (Volia) Хмельницький


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Інтернет-провайдер «Воля» є одним з найпопулярніших в Україні. У нього широке покриття, в тому числі і в Хмельницькому. Три роки поспіль компанія ставала «Вибором року». Користувачі оцінили не тільки якість інтернету, але також ip-TV, дата-центр, великі послуги для бізнесу і приємні тарифи. Все, що потрібно - вчасно оплатити послуги «Воля» в Хмельницькому. Зробити це можна різними способами, одним з найбільш зручних вважається онлайн-поповнення через сервіс миттєвих платежів MyPay.

Як перевести гроші на особовий рахунок «Воля» в Хмельницькому?

MyPay працює з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету. Також знадобиться банківська карта будь-якого банку України. Цим сервіс вигідно відрізняється від знаменитого Приват24. Хоча реєструватися на сайті необов'язково, рекомендуємо зробити це з кількох причин:

  • Нарахування бонусів постійним користувачам. Кожен раз, коли ви вирішите поповнити рахунок, сплатити мобільний, хостинг, дитячий сад, ЖКГ або проводити інші операції в системі, вам будуть нараховуватися бонуси.
  • Можливість збереження шаблонів. Щоб не заповнювати кожен раз одну і ту ж форму, її можна зберегти на сайті як шаблон. Тоді, щоб оплатітьуслугі провайдера і інші, ви буде витрачати менше часу.
  • Особистий кабінет. У ньому зберігається історія поповнення, можна роздрукувати квитанцію в будь-який момент.

Після реєстрації переходите на потрібну сторінку. Далі заповніть такі віконця:

  • Номер договору. Його можна подивитися в документах, виданих вам представником інтернет-провайдера в Хмельницькому.
  • Сума. Введіть її вручну або виберіть готовий варіант із запропонованих (50, 100, 200 грн). Зверніть увагу, що під час однієї сесії можна поповнити особовий рахунок «Воля» на суму від 1 до 4999 грн.
  • Перевірте, щоб стояла галочка в блоці «Ви погоджуєтеся з договором оферти».
  • Можна зберегти форму, щоб в подальшому поповнювати особовий рахунок швидше.
  • Натисніть кнопку "Далі". Ви переміститеся на сторінку, де потрібно вписати дані банківської картки. Можна використовувати Visa або Mastercard будь-якого українського банку.

Кошти знімаються з банківської карти і надходять на потрібний особовий рахунок за кілька хвилин.

Переваги MyPay

MyPay - сучасна система онлайн-платежів. З її допомогою можна оплатити не тільки послуги «Воля» в Хмельницькому, але також штрафи, квитки, ігри, дистрибуцію, оголошення та інші сервіси, всього їх більше 2000. Вся особиста інформація користувачів, включаючи дані банківської картки, надійно зашифрована і не передається третім особам. Комісія за здійснення транзакцій мінімальна.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини