Поповнити інтернет Воля (Volia) Черкаси


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

Замовляючи телекомунікаційні послуги в Черкасах, більшість жителів вибирає надійного і перевіреного провайдера «Воля». Щоб оплатити за використання його послуг, потрібен зручний, зрозумілий і безпечний спосіб. Платіжна онлайн-система MyPay розроблена на основі міжнародних стандартів і підходить для здійснення будь-яких транзакцій, що проводяться з банківськими картами Visa / MasterCard.

Як сплатити послуги провайдера «Воля»?

Для здійснення релігійної і підтвердження оплати інтернету «Воля» в Черкасах, необхідно:

  1. Ввести номер чинного договору.
  2. Вказати суму грошей, необхідну для перерахування з особового рахунку. Сервісом встановлений ліміт на мінімальну суму - 1 гривня, і максимальну - 1000 гривень. Прискорити процес поповнення дозволять швидкі кнопки на 50, 100 і 200 гривень.
  3. Зберегти дані форми, за бажанням. Однак в наступний раз користувачеві не доведеться повторно вводити ті ж дані, якщо вони будуть збережені.
  4. Погодьтеся з умовами договору оферти.

На завершальному етапі оплати інтернету «Воля» натисніть на кнопку «Далі», з'явиться вікно, в яке введіть дані банківської картки. Інформація про проведені платежі зберігається в особистому кабінеті, де їх можна переглядати.

MyPay: які послуги можна сплатити в Черкасах?

Зручний інтерфейс онлайн-системи МайПей дозволяє швидко знаходити потрібну послугу, яку користувач бажає оплатити. В їх число входять:

Крім того, жителі Черкас на МайПей можуть замовляти квіти в подарунок, купувати медичне обладнання, робити ставки і поповнювати будь-які банківські картиVisa / MasterCard українських банків.

МайПей: переваги

Зарахування грошових коштів на особові рахунки за допомогою MyPay - це в першу чергу:

  • оперативність проведення платежів;
  • швидкий пошук потрібної категорії;
  • високий рівень забезпечення безпеки.

Пріоритетним є і наявність багатофункціонального мобільного додатка. А зателефонувавши фахівцям консультаційного центру в будь-який день тижня, клієнти отримають відповіді на виниклі питання.

Ми впевнені, що жителі Черкас оцінять спосіб оплати інтернету «Воля» за допомогою не тільки платіжного сервісу Приват24, але і MyPay. Останній є найшвидшим і комфортним.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини