Поповнити інтернет Воля (Volia) Краматорськ


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

Один з найвідоміших провайдерів в Східному регіоні країни - компанія «Воля», яка відома в Краматорську з 2002 року. Це велика фірма, що надає якісні інтернет-послуги жителям Донбасу і, зокрема, Краматорська. «Воля» пропонує нові технології, обслуговування офісів, приватних будинків і багатоповерхівок, забезпечує клієнтів кабельним телебаченням. Сьогодні оплатити особовий рахунок фірми «Воля» в Краматорську гранично легко: для цього навіть не треба виходити з дому - достатньо зайти на сервіс MyPay і за допомогою банківської карти поповнити будь-який рахунок в режимі онлайн. Після цього «Воля» знову надасть вам доступ до інтернету в Краматорську і прилеглому районі.

Як здійснити оплату?

Щоб своєчасно перевести гроші онлайн, потрібно мати під рукою електронний пристрій з виходом в інтернет - планшет, мобільний телефон, ноутбук, ПК. Зайдіть на сайт MyPay, знайдіть сторінку «Воля» Краматорськ і зареєструйтеся, а потім ідіть послідовно по графам, заповнюючи їх, як написано.

  • Вводите номер договору з провайдером.
  • Потім вписуєте суму оплати: від 1 до 1000 грн.
  • Чи погоджуєтеся з договором оферти - ставите галочку, натискаєте зелену кнопку в правому куті «Далі».
  • Заповнюєте віконце «Спосіб оплати»: яка банківська карта у вас в роботі - Visa, Mastercard.
  • Натискаєте на наступну кнопку - «Оплатити», щоб ввести номер банківської карти і підтвердити переказ грошових коштів.

У наступні кілька хвилин буде здійснений переказ грошових коштів.

Переваги MyPay

Принцип роботи «МайПей» відповідає Приват24, але у нашого сервісу є власні переваги.

  • Головне - розплатитися на нашому сайті ви зможете будь-банківською картою, незалежно від того, яким банком вона випущена.
  • На 2000 сервісах нашого сайту ви зможете поповнити мобільний, заплатити за ЖКГ, хостинг, дитячий сад, дистрибуцію, кабельне ТБ, перевести гроші на будь-який особовий рахунок.
  • Оплата йде практично миттєво, а комісія стягується мінімальна.
  • Безпека ваших фінансових операцій охороняється законами України, крім того, нашими фахівцями розроблена надійна технічний захист всієї інформації, яку ви надаєте.
  • При найменших утрудненнях ви зможете зателефонувати в службу підтримки і попросити чергового оператора допомогти вам.

Скористайтеся можливостями MyPay - і ви оціните наш сервіс!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини