Поповнити інтернет Воля (Volia) Чернівці


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

Інтернет-провайдер «Воля» в місті Чернівці є одним з найпопулярніших і затребуваних. Його послуги можна за лічені хвилини поповнити на сайті MyPay, використовуючи банківську карту. Перевага сервісу в тому, що стягується мінімальна комісія і операція обробляється швидко. Засоби відразу надходять на ліцевойсчёт «Воля» в Чернівцях і продовжують користування послугами онлайн-провайдера. Чек можна зберегти, як гарант проведення операції.

Як сплатити інтернет «Воля» в Чернівцях?

Для здійснення операції необхідно виконати наступні дії:

  • вказати особовий рахунок (номер договору);
  • ввести суму платежу;
  • прийняти умови угоди;
  • натиснути на збереження форми заповнення, якщо потрібно;
  • натиснути «Далі» для завершення сесії.

Після чого система перенаправить вас на сторінку введення даних банківської карти. Після цього необхідно підтвердження операції або її скасування. Щоб відкоригувати значення, змінити суму або номер потрібно натиснути «Назад». Після підтвердження усіх дій скасування буде виконати неможливо. Якщо протягом 10 хвилин не вживати ніяких дій, то поточна сесія буде автоматично завершена зі скасуванням.

Форма заповнення дозволяє при наступних операціях автоматично додати дані про платіж, номер банківської карти. Дані, що вводяться захищені сервісом і не доступні третім особам.

Сервіс пропонує введення бажаної суми від 1 до 1000 грн. Готові шаблони популярних платежів (50, 100 і 200) для оплати інтернету «Воля» в Чернівцях є базовими за тарифом, їх можна також одразу вибрати. Приймаються для оплати банківські картиVisa або Mastercard, на відміну від Приват24 використовувати можна не тільки «приватівські» картки. Кінцева сума вказується з урахуванням комісії.

Інші сервіси MyPay

У MyPay є не тільки продовжити онлайн доступ до інтернету «Воля» в Чернівцях, а й використовувати такі послуги як:

На всі наведені операції видається чек. Підтвердження відбувається, як правило, через смс. У режимі реального часу в MyPay можна поповнити більше 2000 популярних сервісів.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини