Поповнити інтернет X-net


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Одеський провайдер X-Net надає інтернет для дому, офісу, а також послуги хостингу, відеоспостереження, ТВ. Зручні тарифні плани, велика територія покриття зробили X-Net затребуваною компанією в багатьох регіонах. Запорукою безперебійної роботи інтернету від цього провайдера є оплата особового рахунку. Поповнити його онлайн тепер стало можливо за допомогою платіжної системи MyPay, яка аналогічна Приват24. Головна перевага даного сервісу - можливість розплатитися банківськими картами не тільки від ПриватБанку, але і від будь-якого іншого фінансової установи України.

Що потрібно для платежу?

Сплатити рахунки ви зможете, не виходячи з дому, а також перебуваючи в дорозі, на дачі. Головне, щоб під рукою було все необхідне.

  • Основна умова - електронний пристрій з виходом в інтернет. Це може бути планшет, смартфон, ноутбук. Зайдіть на сервіс, знайдіть сторінку X-Net.
  • Увійдіть, щоб пройшла оплата онлайн. Для цього потрібно ввести свою електронну пошту, дані про себе і регіоні.
  • Вписуєте ідентифікатор від компанії X-Net.
  • Вводите суму - від 1до 4999 грн або запропонований варіант 50, 100, 200 грн. Натискаєте кнопку «Далі».
  • У віконці позначаєте банківську карту - Visa, Mastercard і її дані.
  • Натискаєте «Оплатити», що завершить операцію.

Всього через кілька хвилин вам прийде повідомлення, що гроші надійшли на потрібний вам особовий рахунок. Це означає, що переклад здійснено.

Чи зручна така форма оплати?

Скориставшись сервісом MyPay всього один раз, ви із задоволенням будете і далі працювати з ним, тому що зрозумієте, наскільки вигідна така співпраця.

  • Оплатити можна не тільки послуги X-Net - на сайті ефективно діють понад більше 2000 сервісів. Вони допоможуть успішно здійснити проплату за допомогою банківської карти, не виходячи з дому. Ви зможете заплатити за газ, опалення, воду, поповнити мобільний, зробити платежі по транспортним витратам.
  • Дані, які вносить користувач, залишаються доступними тільки йому, вони охороняються законодавчо, технічно і є таємницею для всіх оточуючих.
  • Переказ грошей відбувається протягом декількох хвилин, а комісія за нього мінімальна.
  • Всі питання допоможе вирішити служба підтримки, яка працює цілодобово

Скористайтеся послугами сайту MyPay - і ви відчуєте, наскільки це комфортно!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини