Онлайн-платежі є невід'ємною частиною життя сучасної людини. Вони особливо зручні в тих випадках, коли раптово закінчився баланс на телефоні або він потрібен близькій людині. За допомогою сервісу «MyPay» користувачі можуть поповнювати рахунки мобільного телефону через інтернет у зручний для них час, не виходячи зі свого будинку.

Переваги користування нашим сервісом

«MyPay» - це платіжний сервіс, де кожен користувач може переводити гроші на банківську карту або cплачувати послуги зв'язку, телебачення, ЖКГ і т.д. Для цього потрібно лише зареєструвати електронний гаманець і прив'язати до нього банківську картку Visa або Mastercard. Після цього можна додати посилання на особисту сторінку в закладки стільникового телефону і заходити на неї в будь-який зручний час.

Навіть з невеликою кількістю грошей на банківському рахунку можна заходити в свій особистий кабінет і всього декількома кліками поповнювати баланс. При цьому можна розраховувати на наступні переваги:

Звичайно, послуги сервісу «MyPay» не є новинкою вітчизняного ринку. Онлайн-платежі вже на протязі декількох років користуються великою популярністю.

Перед тим як розробити проект, наші фахівці вивчили всі плюси і мінуси популярних вітчизняних сервісів. Ми з особливою ретельністю працювали над системою і зробили акцент на безпеці онлайн-платежів. Саме тому у наших користувачів є можливість поповнювати мобільний баланс або здійснювати інші операції в повній конфіденційності. Вся особиста інформація знаходиться під надійним захистом, а відомості про банківську карту і електронному гаманці передаються у вигляді складного шифру.

Як здійснюється поповнення рахунку через сервіс «MyPay»?

Для того щоб перевести гроші на баланс мобільного телефону через інтернет, потрібно виконати всього кілька простих дій:

Як тільки ви натиснете кнопку «Оплатити», почнеться процедура поповнення балансу. При цьому вас обов'язково порадує оперативність, з якою вона відбувається, а також оптимальна комісія за користування сервісом.

Спробуйте поповнити баланс свого мобільного гаджета за допомогою сервісу «MyPay», і ми гарантуємо, що ви обов'язково повернетеся до нас знову. Адже з нами ви зможете оплачувати рахунки будь-яких діючих номерів всіх стільникових операторів країни.

Крім цього, ви зможете користуватися безліччю інших послуг, які відкриються перед вами після реєстрації електронного гаманця. Ви зможете переводити гроші не тільки на свій стільниковий телефон, але і на номери близьких людей. Потрібно лише наявність доступу в інтернет. 

Переводите гроші за допомогою сервісу «MyPay»! Залишайтеся на зв'язку 24 години на добу!