Поповнити рахунок Київстар (KyivStar)

Знайдено: 2 сервісів

Поповнення Київстар з банківської картки онлайн

Компанія Київстар веде успішну діяльність з 1994 року, і за цей час вона встигла забезпечити покриття 99% території України. Кількість абонентів наближається до 30 млн. чоловік. Зараз це здається дивним, але ще зовсім недавно можливість поповнити рахунок Київстар онлайн була з видів нездійсненних бажань. Справа в тому, що мобільний зв'язок здавався таким же дивом, як і повсюдний доступ до інтернету. Нині ж онлайн-платежі стають нагальною потребою більшості людей. Сервіс «MyPay» дозволяє здійснювати їх гранично швидко і з максимальним комфортом.

Наш сайт створювався спеціально для тих, хто цінує час і свободу, а також прагне до спрощення всіх рутинних завдань. Вам не потрібно більше заради проведення платежів йти в банки, каси, до банкоматів та терміналів. Ви можете вносити гроші на різні рахунки, залишаючись в улюбленому кріслі, перебуваючи в кафе або навіть подорожуючи по містах і країнах. Усього декілька кліків - і рахунок поповнений!

Поповнення рахунку онлайн з банківської картки Київстар лише схвалює, і кожен, хто користується нашим сервісом, може бути впевнений, що гроші надійдуть на рахунок майже відразу. Ви можете поповнити не тільки поповнити свій мобільний номер в режимі реального часу, але й сплатити онлайн послугу «Домашній інтернет» від Київстар.

ТОП-3 переваг поповнення київстар онлайн

1. Швидкість.Ви поповните рахунок максимум за дві-три хвилини.

2. Надійність. Вся конфіденційна інформація знаходиться під захистом, важливі дані передаються тільки в зашифрованому вигляді.

3. Доступність.Поповнювати Київстар можна цілодобово і звідусіль, де є Інтернет.

Окремо варто виділити можливість поповнювати не тільки свої рахунки, але й оплачувати онлайн мобільний зв'язок та Інтернет близьких людей, а також тих, чий фінансовий тягар хочеться полегшити саме таким чином.

Щоб покласти гроші на телефон, потрібно тільки знати його номер, а також мати достатню суму на банківській картці.

Як поповнити Київстар онлайн?

Із запропонованого списку ви маєте вибрати назву оператора (в даному випадку Київстар), вірно ввести номер, який ви хочете поповнити і вказати суму. Далі вам належить набрати номер картки Visa або MasterCard, вказати місяць і рік закінчення її дії та CVV-код, тобто три цифри, вказані на звороті. Після перевірки всіх даних, натискаєте «сплатити». Гроші відразу ж відправляться на ваш рахунок.

Збережіть посилання на наш сайт, щоб при необхідності скористатися зручним сервісом знову.