Поповнити рахунок Київстар (KyivStar) за номером телефону


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

В епоху цифрових технологій більшість платіжних операцій проводиться через інтернет, іноді для цього необхідний лише номер мобільного телефону. Зареєструвавшись на сервісі MyPay, у кожного користувача буде можливість поповнювати рахунки і оплачувати послуги в режимі онлайн, не виходячи за двері будинку або офісу.

Як оплачувати зв'язок через онлайн сервіс MyPay?

Мобільний зв'язок Kyivstar користується великою популярністю у наших співвітчизників. Це обумовлено не тільки високою якістю зв'язку, але і простотою поповнення рахунку. Зараз для того щоб поповнити мобільний баланс оператора Київстар, не потрібно бігати в пошуках карток з одиницями або терміналу. Маючи доступ в інтернет, можна переводити гроші з банківської картки на баланс всього лише за номером телефону. Це економить час і дозволяє цілодобово залишатися на зв'язку.

Якщо вам знадобилося терміново оплатити послуги зв'язку оператора Kyivstar, потрібно виконати наступні дії:

  • запустити роботу системи MyPay;
  • вибрати категорію;
  • вказати номер телефону в форматі, зазначеному на сайті;
  • ввести суму переказу;
  • вибрати спосіб оплати (Mastercard, Visa);
  • поставити галочку, погоджуючись з умовами оферти;
  • завершити введення, клікнувши на «Оплатити».

Незареєстрованим користувачам для того, щоб поповнювати баланс за номером телефону, необхідно спочатку пройти процедуру реєстрації в системі MyPay. Для цього знадобиться лише банківська карта з позитивним балансом, а також інформація про код CVV, 16-значний номер і термін дії. Після того як банківська карта буде прив'язана до гаманця, можна буде оплачувати комунальні рахунки і здійснювати інші платіжні операції декількома кліками.

Переваги реєстрації в онлайн системі MyPay

Реєстрація в сервісі MyPay доступна кожному користувачеві, що є власником банківської карти і має доступ в інтернет. За допомогою електронного гаманця MyPay можна не тільки переводити гроші на рахунок Київстар або іншого оператора за номером телефону. В системі представлений список операторів і постачальників послуг, які користувач зможе оплатити прямо зі свого комп'ютера або мобільного телефону.

Маючи під рукою банківську карту з позитивним балансом, ви зможете переводити гроші на мобільний телефон або погашати заборгованість по кредиту в повній конфіденційності.

За допомогою MyPay.ua - Ви також маєте можливість Поповнити рахунок на:

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини