Поповнити рахунок Vodafone (Водафон) за номером договору


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Одна з топових телекомунікаційних компаній світу, британський оператор Vodafone 3G тепер працює і в Україні. У 2015 році мобільний гігант уклав договір з компанією «МТС Україна», і тепер остання переходить на роботу під бренд Vodafone. Пакети послуг мобільного зв'язку та інтернету від ребрендованого оператора доступні користувачам вже сьогодні.

Так, Vodafone підготував вигідні пропозиції для контрактних абонентів. І якщо ви вже маэте зв'язок від даного оператора за договором, поповнюйте рахунок через систему онлайн-платежів MyPay. Поповнити Vodafone за номером особового рахунку через MyPay можна банківською карткою Visa, Maestro або Mastercard з комп'ютера або смартфона - в зручний час, в будь-якому місці. Реєструючись на MyPay, ви не оплачуєте комісію, поповнюючи Vodafonе.

Ви також можете:

Поповнити рахунок Київстар

Поповнити рахунок Лайф

Поповнити рахунок Vodafone

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини