Дніпровський меткомбінат відновив роботу після простою

06-11-2017 10:48:08

Дніпровський металургійний комбінат знову запрацював після чотирьох місяців простою.

Простоював меткомбінат через відсутність сировини під час блокади Донбасу. 10 тисяч співробітників чотири місяці були в вимушеній відпустці, а міський бюджет втратив істотні надходження, адже комбінат - головний донор.

Знайти вихід з ситуації допоміг народний депутат Сергій Тарута. Досвід в області металургії і репутація політика дозволили знайти постачальників сировини і знову запустити виробництво. Станом на 3 листопада вже працюють всі цехи підприємства, а бюджет міста отримав від заводу 20 мільйонів грн податків. Крім того, Сергій Тарута каже і про соціальне партнерство - такі проекти вже розглядають.

"Ми зараз зробили передоплату податків, які надходять до місцевого бюджету, на 20 млн, щоб закрити існуючий дефіцит і в грудні - ще 20 млн, щоб закрити всі потреби міста на цей рік. Більш того, ми домовилися про соціальне партнерство. Важливо, щоб місто і завод жили одним життям ", - розповів Тарута.

Дніпровський металургійний комбінат знаходиться в місті Кам'янське Дніпропетровської області. Першу доменну піч на підприємстві запустили ще в 1889 році. Тоді ж комбінат нагородили Великою золотою медаллю Всесвітньої промислової виставки в Парижі.

За часів СРСР завод імпортував продукцію в 58 країн. З приходом незалежності був визнаний стратегічним для економіки і безпеки України. Входить до числа шести провідних металургійних комбінатів країни за обсягами виробництва і реалізації металопродукції.

Дніпровський металургійний комбінат випускає, зокрема, чавун, сталь, труби, рейки, різного роду прокат, заготовки.