Канада виділить десятки мільйонів доларів на підтримку українського бізнесу

23-07-2018 15:31:33

Канада починає новий проект допомоги Україні на загальну суму 30 млн доларів – ці кошти будуть спрямовані на розвиток підприємців і підприємництва в Україні, причому один з пріоритетів – розвиток жіночого підприємництва. Про це розповіли в Мінекономрозвитку України.

Київ з офіційним візитом відвідала Міністр з питань міжнародного розвитку Канади Марі-Клод Бібо. Разом з першим віце-прем'єр-міністром – міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим вона обговорила хід українських реформ, а також нинішні і перспективні напрямки співпраці між Україною і Канадою.

На сьогодні Канада вже реалізує 11 проектів міжнародної технічної допомоги Україні, загальний бюджет яких становить близько 116,8 млн доларів США. При цьому майже рік тому 1 серпня 2017 року набула чинності Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою .

"Маємо позитивний ефект (дії ЗВТ з Канадою – Ред.) – двосторонній товарообіг в 2017 році виріс на 42%, в тому числі експорт товарів з України в Канаду – на 74,4%, а за 5 місяців 2018 року він зріс на 37 , 1% відносно аналогічного періоду минулого року", – відзначили в Мінекономрозвитку.

Щоб продовжити ефективне торгово-економічне співробітництво України з Канадою, у другій половині жовтня в Канаді проведуть українсько-канадський бізнес-форум, який "обов'язково стане важливою подією для обох наших країн", відзначили в українському міністерстві.