Після рекордів курс Bitcion звалився на третину

22-12-2017 11:02:17

Курс найпопулярнішою криптовалюта Bitcion впав більш ніж на 25% від рекордного максимуму в 20 тисяч доларів. Про це свідчать ринкові дані.

Так, згідно з даними CoinDesk, вартість біткоіни знижувалася до 13 077 доларів рано вранці 22 грудня. Станом на 8:20 за київським часом Bitcoin на міжнародних біржах торгується в районі 14 240 доларів.

В цілому, Bitcoin після досягнення рекорду пройшов кілька падінь курсу на робочому тижні з 18 по 22 грудня. Аналітики пов'язують такі тенденції з близьким закінченням року. Крім того, на курс біткоіни могло негативно вплинути рішення ЄС оновити фінансові правила через нестабільність криптовалюта. В Європейській комісії заявили про ризики для інвесторів і споживачів.

Також на волатильність курсу вплинув злом біржі в Південній Кореї - країні, яка на даний момент залишається одним з головних ринків торгівлі біткоіни.

Крім того, співзасновник Bitcoin.com продав свої біткоіни - Еміль Ольденбург розкритикував біткоіни, назвавши вкладення в нього "найбільш ризикованими інвестиціями, які можна здійснити".