Прогнози аналітиків: як зміниться курс долара в Україні.

04-07-2017 10:25:00

На дати з 26.06 до 02.07 в Україні курс долара закріпився на позначці 26.04 грн. У той же час міжбанківський ринок дає позначку в 26.09 грн. За прогнозами аналітичного департаменту замдиректора "Альпарі" Наталії Мальчаковой, гривня по відношенню до долара на цьому тижні - буде плавно знижуватися.

За словами експерта "Короткостроковою метою за офіційним курсом долара і курсу на міжбанківському ринку 26.09-26.1 грн." В кінці червня було призупинено зміцнення гривні. Так, минулого тижня одні з найбільших держ підприємств були під впливом кібер атаки. Дана ж ситуація - піддала хвилювання на ринку валюти, повідомляє експерт.

"Потрібно підкреслити, в зв'язку з кібер атакою - були труднощі в проведенні податкових платежів через інтернет, що в свою чергу призупинило попит на гривні, характерний для кінця місяця, що в результаті стало причиною зміцнення долара" - як інформує Наталя Мільчакова.

Крім цього, з перших чисел липня влада скасувала держ регулювання цін на продукти. У довгострокових планах, як прогнозує аналітик - це дасть вплив на появу додаткових інвестицій в сільському господарстві, а в короткострокових - тиск на гривню і зростання інфляції.