Українські літаки показали на авіасалоні в Дубаї

13-11-2017 17:27:54

У Дубаї в неділю, 12 листопада, розпочав роботу міжнародний салон Dubai Air Show, на якому представлені два транспортні літаки Антонов: літак-демонстратор Ан-132D і військово-транспортний літак короткого зльоту і посадки Ан-70. Про це йдеться на сторінці підприємства в соцмережі Facebook.

Ан-132D взяв участь в програмі демонстраційних польотів. Також на виставці був показаний військово-транспортний літак короткого зльоту і посадки Ан-70.
"Участь у виставці в Дубаї важлива для нашого підприємства. Це хороша можливість представити сучасні програми, наші літаки потенційним замовникам з країн Близького Сходу, зустрітися з партнерами", - сказав в.о. президента ДП Антонов Олександр Кривоконь.

На стенді пройшли переговори з питань налагодження поставок комплектуючих для серійного виробництва Ан-132, розробки його нових модифікацій, післяпродажного супроводу літаків Ан в країнах Близького Сходу і Північної Африки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що державний концерн Укроборонпром вперше представить передові розробки українського оборонно-промислового комплексу на міжнародній виставці озброєння AUSA у Вашингтоні.