WebMoney виключили з реєстру платіжних систем України

29-05-2018 11:06:25

Національний банк України скасував реєстрацію внутрішньодержавної електронної платіжної системи WebMoney.UA. Про це в п'ятницю, 25 травня, говориться в повідомленні Нацбанку.

Рішення прийнято у зв'язку із застосуванням персональних санкцій до WebMoney.UA згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України.

Також Нацбанк скасував реєстрацію учасників внутрішньодержавної системи розрахунків WebMoney.UA.

Раніше в компанії WebMoney, яка потрапила під санкції в Україні, заявили про блокування коштів на рахунках користувачів.

2 травня РНБО України ввела в дію санкції щодо юридичних та фізичних осіб, пов'язаних з російською агресією проти України, а також щодо яких уряди США і країн ЄС застосували відповідні рішення. Днями президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про санкції проти Росії.

Також Кабінету міністрів України доручено подати у місячний строк пропозиції про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення процедури застосування, реалізації та моніторингу санкцій.

Нагадаємо, також під дію санкцій потрапили російські телеканали і радіо. Крім цього, українським компаніями заборонили користуватися програмним забезпеченням "Московської біржі".