-


Мінімальна сума поповнення: 8 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

З компанією Ria.com знайома велика частина користувачів інтернету. Цей сервіс пропонує в мережі величезна кількість оголошень, які можуть зацікавити клієнтів різного віку і соціальних груп. Якщо ви співпрацюєте з Ria.com, то час від часу необхідно поповнити свій рахунок. Сьогодні це можна зробити за допомогою порталу MyPay - зручного засобу здійснення платежів. Оплатити послуги сервісу Ria.com можна за тим же принципом, що і в Приват24, в той же час, наші клієнти відчули переваги «МайПей», перш за все, ви зможете скористатися для проведення оплати банківською картою будь-якого фінансової установи, а не тільки тієї, яка випущена ПриватБанком.

Які ще переваги має MyPay?

Ті, хто користується послугами нашого порталу онлайн, по достоїнству оцінили його переваги.

  • За допомогою MyPay можна зробити всі необхідні вам платежі: поповнити мобільний та інтернет, сплатити ЖКГ, дитсадок, гуртки, квитки, інші рахунки.
  • Гроші переводяться протягом декількох хвилин - швидко, зручно.
  • Постійні клієнти, які вчиняють платежі на сайті, користуються знижками, бонусами.
  • Всі дані, які довіряють нам клієнти, надійно охороняються на рівні законодавства України та технічними способами.

При цьому освоїти принцип оплати банківською картою може навіть недосвідчений користувач - потрібно тільки електронний пристрій, підключений до інтернету, і ви зможете оплатити будь-які послуги в режимі онлайн, де б ви не знаходилися.

Як здійснити платіж?

На сторінці компанії Ria.com потрібно ввести такі дані:

  • У першому віконці вкажіть номер особового рахунку RIA.ua.
  • Впишіть суму, якої ви збираєтеся поповнити рахунок. Вам надається можливість внести від 8 до 4999 грн.
  • Поставте галочку, що ви згодні з договором оферти.
  • Перевірте дані, збережіть їх і переходите на наступну сторінку. Тут вам треба вказати реквізити банківської картки Mastercard або Visa.
  • Після цього залишається тільки натиснути на кнопку «Оплатити» і очікувати короткого повідомлення від системи, що ваш платіж успішно пройшов, гроші переведені адресату.

Станьте постійним користувачем електронної каси МайПей, і отримуйте бонуси. З нами комфортно співпрацювати і робити будь-які фінансові операції.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини