Поповнити рахунок 2Pay


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Комп'ютерні ігри онлайн стають все більш популярними, у кожної з них є свої шанувальники. 2Pay привертає увагу тих, хто хоче випробувати гострі відчуття, пройти ряд випробувань і отримати в результаті найбільше багатство. Щоб грати без прикрих зупинок, необхідно заздалегідь оплатити онлайн-гру 2 Pay. Зробити це можливо, не відходячи від комп'ютера, за допомогою порталу MyPay. Для успішного платежу необхідні банківська карта Mastercard, Visa з достатньою сумою і вихід в інтернет зі смартфона, планшета, ПК, ноутбука. Маючи під рукою цей нехитрий набір, ви зможете швидко поповнити особовий рахунок і продовжити улюблене заняття.

Чому варто вибрати MyPay?

Наш портал працює приблизно за тією ж схемою, що і Приват24, але при цьому має свої переваги: розплатитися онлайн ви зможете банківською картою, випущеної різними фінансовими установами України, а не тільки належать ПриватБанку.

  • Більше 2000 сервісів дозволяють зробити будь-які платежі: поповнити інтернет, мобільний, оплатити послуги ЖКГ, заняття в музичній школі або тренажерному залі, викупити квитки в касі, зробити інші платежі.
  • Система знижок і бонусів постійним клієнтам, невелика комісія, зрозумілий і простий інтерфейс залучають на сайт десятки тисяч клієнтів. Якщо вам що-небудь незрозуміло - телефонуйте в службу підтримки, її фахівці допоможуть вам заплатити за гру зручним способом.
  • Ваша інформація знаходиться під надійним захистом, її ніхто, крім вас, не бачить.

Тепер ви і самі бачите, що платити за рахунками, розплачуватися за надані послуги набагато зручніше в режимі онлайн.

Як перевести гроші на рахунок 2Pay?

Дійте, не поспішаючи, ретельно перевіряючи всі цифри - від їх вірного написання залежить швидкість оплати.

  • На сторінці, призначеної для оплати за онлайн-гру, введіть 2Pay номер.
  • Наступний крок - вписуєте суму, на яку ви хотіли б поповнити рахунок - можна вставити підказку - 50,100, 200 грн, можна написати будь-яку іншу суму до 4999 грн.
  • Ставите галочку, погоджуючись з договором оферти, переходите на наступну сторінку.
  • Побачивши там суму до оплати, натискаєте кнопку внизу «Оплатити». Потім ви вписуєте номер банківської карти і знову тиснете на «Оплатити».

Після цього ви отримаєте повідомлення, що послуги оплачені, транзакція успішно завершена. Ось так на практиці ви зможете переконатися, що працювати з нами зручно і просто!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини