Поповнити рахунок Lineage 2 (Линейдж 2 )


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 2000 грн.

Популярна онлайн-гра Lineage 2 привертає увагу багатьох геймерів. Фантазійний світ, в якому дія розгортається в різних королівствах, замках, фортецях, підземеллях. Облоги і битви, монстри і їздові тварини настільки захоплюють гравців, що на оплату особового рахунку не хочеться втрачати час. Сервіс MyPay допоможе вам оплатити всі послуги онлайн. Вам не доведеться надовго відриватися від гри Лінейдж 2, щоб поповнити рахунок. На сайті все передбачено для зручності користувачів.

Як сплатити гру Lineage 2 за допомогою MyPay?

  • Спочатку зареєструйтеся в системі - це не викличе у вас труднощів.
  • На сторінці оплати Лінейдж 2 вводите свою електронну адресу, яку використовуєте під час онлайн-ігри.
  • Потім впишіть суму, яку збираєтеся перевести онлайн. Сайт пропонує готові варіанти - 50, 100, 200 грн., Але можна вписати і свій варіант - від 5 до 2000 грн.
  • Далі вибираєте зручний спосіб оплати. Система пропонує вказати банківську карту Visa або Mastercard.
  • Погоджуючись з договором оферти, поставте галочку в графі.
  • Залишається натиснути на кнопку «Оплатити».

При правильному заповненні всіх вільних полів, з'явиться віконце, в яке необхідно ввести номер банківської карти. Далі система повідомить, що операція пройшла успішно - вам вдалося поповнити особовий рахунок, здійснити переказ грошей, і ви можете спокійно грати дальше.Обратіте увагу: сайт при необхідності підказує, що робити далі - показує мінімальну суму поповнення, нагадує, що ви забули заповнити певну поле.

MyPay - відмінна альтернатива Приват24

Наш сервіс дозволяє швидко перевести гроші з однієї банківської картки на іншу, поповнити мобільний, інтернет, розплатитися за послуги ЖКГ, телефон, за покупку квитків на літак або поїзд. Крім того, ви завжди можете використовувати інші переваги «МайПей».

  • Мінімальна комісія за послуги банкінгу.
  • Безпека: номер банківської карти і всі особисті дані видно тільки конкретного користувача.
  • Швидкість переказу грошей - вони надходять одержувачу в лічені хвилини.
  • Якщо щось не виходить - наші фахівці завжди прийдуть вам на допомогу.

Сервіс MyPay працює в рамках українського законодавства про безпеку і захист особистих даних всіх, хто користується онлайн-банкінгом.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини