Поповнити рахунок World of Warships


Мінімальна сума поповнення: 4 грн. Максимальна сума поповнення: 1500 грн.

World of Warships - популярна онлайн-гра, аркадний симулятор. За допомогою сервісу MyPay, використовуючи банківську карту, можна покласти гроші на особовий рахунок, придбати золото, преміум-аккаунт або купити унікальну техніку. Платіж обробляється максимально швидко, є повна виписка і статус проведення операції.

Як сплатити World of Warships?

Для того щоб придбати пакет пропозицій від магазину World of Warships, продовжити преміум аккаунт гри або поповнити золото в ангар, потрібно знати тільки особовий рахунок. Тут він вказаний у вигляді електронної пошти, яка використовується користувачем для авторизації на сайті. Порядок дій для депозиту наступний:

  • необхідно вказати e-mail;
  • ввести суму або вибрати шаблон;
  • клікнути на «спосіб оплати»;
  • погодитися з одними умовами;
  • підтвердити операцію.

Система перевіряє достовірність усіх даних, починаючи з e-mail. Якщо він введений правильно, то і інші пункти будуть доступні. Далі суму можна вказати самостійно або вибрати вже готові шаблони на 50, 100 або 200 грн як найпопулярніші. Мінімальний депозит - 4 грн .; максимальний - 1 500 одним платежем. Приймаються для розрахунку карти Mastercard і Visa. Гроші надходять на особовий рахунок відразу після позитивної обробки запиту. Як правило, на зазначену пошту приходить сповіщення про зарахування, потрібно зайти в аккаунт гри World of Warships заново, щоб зміни вступили в силу.

На сайті можна зберегти вводяться параметри банківської карти, це повністю безпечно. Гідність в тому, що користувачеві більше не потрібно щоразу писати номер, код і т.д., досить використовувати автоматичне заповнення.

Інші сервіси MyPay

У MyPay більше 2000  найбільш популярних сервісів розрахунку, перекладу та оплати. З їх допомогою можна зробити наступне:

Користувач в режимі онлайн отримує повну інформацію щодо здійсненої операції. В особистому кабінеті є статус перекладу (в обробці, скасований або проведено). Доступний фільтр по даті, типу або призначенням. Є квитанція, її можна завантажити як картинку або безпосередньо роздрукувати.

Новини MyPay

Що таке кешбек та чому його не варто боятися.

Детальніше

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше
Всі новини