Поповнити рахунок World of Warships


Мінімальна сума поповнення: 4 грн. Максимальна сума поповнення: 1500 грн.

World of Warships - популярна онлайн-гра, аркадний симулятор. За допомогою сервісу MyPay, використовуючи банківську карту, можна покласти гроші на особовий рахунок, придбати золото, преміум-аккаунт або купити унікальну техніку. Платіж обробляється максимально швидко, є повна виписка і статус проведення операції.

Як сплатити World of Warships?

Для того щоб придбати пакет пропозицій від магазину World of Warships, продовжити преміум аккаунт гри або поповнити золото в ангар, потрібно знати тільки особовий рахунок. Тут він вказаний у вигляді електронної пошти, яка використовується користувачем для авторизації на сайті. Порядок дій для депозиту наступний:

  • необхідно вказати e-mail;
  • ввести суму або вибрати шаблон;
  • клікнути на «спосіб оплати»;
  • погодитися з одними умовами;
  • підтвердити операцію.

Система перевіряє достовірність усіх даних, починаючи з e-mail. Якщо він введений правильно, то і інші пункти будуть доступні. Далі суму можна вказати самостійно або вибрати вже готові шаблони на 50, 100 або 200 грн як найпопулярніші. Мінімальний депозит - 4 грн .; максимальний - 1 500 одним платежем. Приймаються для розрахунку карти Mastercard і Visa. Гроші надходять на особовий рахунок відразу після позитивної обробки запиту. Як правило, на зазначену пошту приходить сповіщення про зарахування, потрібно зайти в аккаунт гри World of Warships заново, щоб зміни вступили в силу.

На сайті можна зберегти вводяться параметри банківської карти, це повністю безпечно. Гідність в тому, що користувачеві більше не потрібно щоразу писати номер, код і т.д., досить використовувати автоматичне заповнення.

Інші сервіси MyPay

У MyPay більше 2000  найбільш популярних сервісів розрахунку, перекладу та оплати. З їх допомогою можна зробити наступне:

Користувач в режимі онлайн отримує повну інформацію щодо здійсненої операції. В особистому кабінеті є статус перекладу (в обробці, скасований або проведено). Доступний фільтр по даті, типу або призначенням. Є квитанція, її можна завантажити як картинку або безпосередньо роздрукувати.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини