Поповнити рахунок AIKA2


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Битви, дослідження, захоплення територій, пізнання, відпочинок, перемоги - ці терміни якнайкраще характеризують захоплюючу онлайн-гру AIKA2.Она неймовірно масштабна і оригінальна, оскільки занурює героїв в захоплюючий казковий світ, який готує їм масу випробувань. Якщо вам до душі рольові онлайн-ігри, AIKA2 подарує вам масу позитивних відчуттів. Підвищуючи рівень свого персонажа, ви будете просуватися все далі і далі, отримуючи доступ до нових здібностям і характеристикам.

Якщо ви не хочете витрачати багато часу на вдосконалення свого героя, поповните особовий рахунок в ігреAIKA2 і оплатіть ті додаткові матеріали, які бажаєте отримати. Для цього можна скористатися терміналом, сервісом Приват24 або будь-яким іншим видом оплати. У разі якщо у вас немає можливості поповнити рахунок готівкою або банківською картою від Приватбанку, скористайтеся сучасним сервісом MyPay.

Як поповнити баланс для гри AIKA2 через MyPay?

Відвідавши сайт MyPay, виберіть необхідну гру. Система направить вас на сторінку, де розташована форма для оплати. Для того щоб успішно поповнити особовий рахунок для онлайн ігор, вам буде потрібно:

  • ввести свій e-mail адресу;
  • вказати суму грошей, яку система направить на ваш особовий рахунок;
  • номер банківської карти Visa або Mastercard;
  • завершити транзакцію, натиснувши кнопку «Оплатити».

MyPay дозволяє клієнтам розплачуватися за послуги і товари в інтернеті в режимі онлайн. Переказувати гроші можна 24 години на добу. Зручність системи полягає також в можливості оплачувати послуги, використовуючи банківські картки, емітовані будь-яким банком.

Чому варто сплатити послуги за допомогою MyPay

Система МайПей - універсальний спосіб розрахунків в мережі. Користувачі сервісу можуть робити це в будь-який час і в будь-якому зручному місці, використовуючи кілька простих кроків. Щоб прискорити процес поповнення особового рахунку, збережіть дані форми і вам більше не доведеться вводити їх повторно.

МайПей забезпечений надійним захистом, що дозволяє зберігати всю інформацію про операції клієнтів в безпеці. Більш того, при реєстрації вам не доведеться вказувати ніякої персональної інформації, що дозволить залишитися конфіденційним. Використовуючи МайПей, ви зможете оплачувати комунальні платежі, штрафи, мобільний зв'язок, інтернет, додатки для роботи і розваг в одному місці, а також отримувати вагомі бонуси за це!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини