Поповнити рахунок Аллоди Онлайн


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

Ігрові всесвіти Аллоди неймовірно цікаві та різноманітні. Грати в таку онлайн-стратегію воліють багато геймери, проходячи випробування разом зі своїми персонажами. Аллоди онлайн - рольова гра, яка відома любителям розваг вже давно, однак тепер вона набуває нових обрисів і дозволяє гравцеві привносити нові додаткові матеріали в ігровий процес. Для того щоб не витрачати час на пошуки нагород і грошей в онлайн-грі, можна швидко придбати нові допи для своїх персонажів, використовуючи зручну систему для розрахунків в інтернеті - MyPay. Поповнити особовий рахунок в грі в режимі онлайн можна швидко, а головне - будь-який кращою банківською картою, на відміну від відомого сервісу Приват24.

Чому користуватися сервісом MyPay для оплат в інтернеті краще?

На сьогоднішній день в інтернеті представлені найрізноманітніші платіжні системи та сервіси, що дозволяють оплачувати послуги онлайн. Однак система МайПей має важливі відмінні характеристики і дає користувачам значно більше переваг:

  • ви можете оплатити мобільні додатки або інші послуги, не реєструючись в системі;
  • при реєстрації, користувачі отримують бонуси від кожної виробленої транзакції, що дозволить в майбутньому економити гроші;
  • в системі можна розплачуватися будь-якими банківськими картами VisaіMastercard, з достатнім балансом грошей на рахунку;
  • на сайті можна поповнювати рахунок мобільного телефону, cплачувати послуги провайдера, дистриб'ютора, купувати і продавати електронні гроші, розплачуватися за користування додатками для роботи і онлайн-іграми;
  • сервіс пропонує клієнтам особистий кабінет, де зберігається інформація про платежі і квитанції по ним.

Важливою перевагою МайПей можна вважати безпеку транзакцій і призначеної для користувача інформації, а також простоту здійснюваних операцій.

Як оплатити Аллоди онлайн через МайПей?

Для того щоб оплатити Аллоди онлайн в системі МайПей, користувачеві буде потрібно:

1. вказати ім'я ігрового аккаунта;

2. ввести суму поповнення;

3. вибрати спосіб оплати;

4. підтвердити оплату, натиснувши на кнопку «Оплатити»

5. вписати номер банківської карти.

Максимальна сума поповнення для користувачів гри становить 3000 грн., При цьому ви можете вибрати шаблонний варіант в 50, 100 або 200 грн. Після того як ви підтвердите транзакцію, гроші надійдуть на ваш особовий рахунок протягом лічених хвилин.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини