Поповнити рахунок ArcheAge


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Захоплюєтеся клієнтськими іграми в стилі фентезі? ArcheAge - ідеальне рішення для вас! Дивовижний фентезійний світ перенесе вас в середньовіччі, дозволить сповна насолодитися магією і стим панком. Якщо ви віддаєте перевагу розраховані на багато користувачів онлайн-ігри і хочете приступити до захоплюючого подорожі - оплатіть гру через сервіс MyPay і приступите до створення своєї власної історії. Це не займе багато часу, дозволяючи вам ближче познайомитися з новими героями всесвіту Архейдж.

Як оплатити гру Архейджчерез сервіс МайПей?

Для того щоб швидко оплатітьонлайн-ігруArcheAge в інтернеті, використовуючи сучасну платформу MyPay, вам буде потрібно виконати кілька простих дій:

  • ввести логін - ваш e-mail або платіжний ID;
  • вказати суму грошей, на яку ви бажаєте поповнити особовий рахунок;
  • внести номер банківської карти Visa або Mastercard;
  • натиснути кнопку «Оплатити», підтверджуючи коректність внесеної інформації та завершуючи операцію.

Система автоматично поповнить ваш особовий рахунок протягом декількох хвилин. Щоб в майбутньому оплачувати послуги або товари через сервіс було вигідніше, можна пройти просту реєстрацію і отримувати бонуси від кожного поповнення. Гроші надійдуть на баланс уже через пару хвилин, і ви зможете з задоволенням насолоджуватися ArcheAgeонлайн.

Переваги МайПей

Сервіс MyPay створений для прискорення процедури оплати послуг або товарів в мережі. Схема поповнення балансів вкрай проста. Їй можуть скористатися як зареєстровані, так і незареєстровані користувачі. Є тільки одна відмінність - перші зможуть використовувати бонусні пропозиції і зберігати історію своїх платежів і квитанції.

Також важливо згадати про універсальність сервісу, оскільки тут можна оплачувати онлайн:

Важливою умовою успішного здійснення транзакцій стане достатній баланс банківської карти. На відміну від Приват24, в MyPay можна використовувати банківську карту будь-якого банку. Для спрощення користування сервісом в майбутньому збережіть на сайті шаблон.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини